Wordpress Otomatik Haber botu

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Selam forum sakinleri konuyu wordpress altına mı buraya mı açayım derken sonunda burada açtım yanlış yer ise taşınabilir konu neyse ben konuya gireyim :yardimsever

Udemy den aldığım bir kurs sayesinde geliştirdiğim wordpress otomatik ve manuel haber botu;

Botu sitenize admin panelinden ekleyin ve aktif edin, sol menüde botun ismi çıkar zaten oraya girip haberler.com 'a tıklayarak elle (manuel) ekleyebilirsiniz ama bu uğraştırıcı olur bu yüzden Cron jobs sayesinde bunu tamamen otomatik hale getireceğiz

Botun otomatik ekleme linkine gitmek için site adresinizin sonuna
/wp-content/plugins/cihanhaberbotu/cronjob.php ekleyin
Örneğin: siteadi.com/wp-content/plugins/cihanhaberbotu/cronjob.php

Bu linke her girişinizde siteye 5 haber eklenecektir eğer 5 den fazla veya az yapmak istiyorsanız bot dosyaları içinde cronjob.php yi açın ve 10. satırda TRUE nin yanındaki 5'i değiştirin. 5 ten farklı hangi sayı yaparsanız linke her girildiğinde o kadar haber ekler.

Botun görsel arayüzü için hiç uğraşmadım zaten gerek yok otomatik olduğu için pek girmeyeceğiz cronlar halledecek her şeyi

Demo adresi: BURAYA TIKLA

Botu indirmek için: BURAYA TIKLA

Virüs Total

dipnot: Bot açık kaynaktır istediğiniz gibi editleyebilirsiniz.
2. dipnot: haberler, haberler.com dan çekiliyor.

Son düzenleme:

BYLoaded

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
840
1
Moskova
Ben de php ile python konusunda orta seviyedeyim kendimi oopde de geliştireyim de wordpresse biraz yönelcem bot bu arada güzel olmuş

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
bu botların sitenize hiç bir katkısı olmayacak aynı zaman da spam olarak google da sitenizin değerini düşürecek bence hiç gerek yok böyle şeylere ama zamanında eski zamanlarda deli gibi aramışlığım da var şuan ki tecrübem sıralamanızı mahveder diyor :)

19 Ocak 2019
67
0
Ötüken
Arkadaşlar siz sanıyorsunuz ki Daha fazla içerik sitenizi yükseltip Googlede sıra alacaksınız

Aslında tam tersi ;

Kopya içerikten dolayı siteniz google'de kara listeye girecek ve asla cıkamayacaksınız

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
İçeriğin ne kadar özgün olursa sitende o kadar yukarı çıkar biliyorsunuzdur galiba :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.