Wordpress Sorunlarınız,Merak Ettikleriniz Bu Başlık Altında

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Wordpress ile ilgili merak ettikleriniz,sorularınızı bu konu altında forum kurallarına uygun bir şekilde sorabilirsiniz.En geç 3 gün içinde cevap verilecektir.

Saygılarımla.

blueice34

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
473
0
wordpress'i forum gibi kullanabiliyormuyuz bunun için eklenti vs gerekiyormu?

Pro37

Üye
21 Ara 2013
195
0
istanbul
Wordpress'te bir tanıtım amaçlı bir site yapmak istiyorum ve bu sitede yorum yapılmasını istemiyorum. Yorumlar kısmını inceledim fakat böyle birşey bulamadım acaba nasıl yapabilirim. Birde ben hazır tema üstünde html kodları üstünde oynamak istiyorum nasıl yapabilirim.

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Kodlarla oynamak için düzenleyici kısmına tıkladığınızda kaynak dosyalarına ulasabilir ya da,ftp ile değiştireceğiniz dosyayı notepad ile değiştirip,yeniden atabilirsiniz.

Yorumları tamamen kapatmak için :

Comments.php dosyasını tamamen silmek

Bu dosya içeisindekileri tamamen silmek ileride tekrar yoruma açmak istediğinizde size sorun yaratabilir.Bunu tavsiye etmiyorum

– Gönder butonunun kaldırılması

Bunun yapılması sadece insanları gıcık eder, ama spam botları engellemeye yetmez.

– Yorumları admin onaylı yapmak

Bu başta amacımıza ters olacaktır sonuçta hala yorum yapılmaya devam edecek ve silmeyle uğraşmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

– Yazı ve sayfa içerisinden tartışmayı kapatmak

Eğer çok fazla içeriğiniz varsa bu sizi haddinden fazla uğraştıracaktır, kesinlikle önermiyorum.

– Single.php içerisinden comments_template kodunun kaldırılması.

Bu yapılabilir bir çözüm önerisidir ve size önerebileceğim bir çözüm olmakla birlikte kod bilgisi olmayanlar kullanmasa daha iyi olur.

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Ben Contact Form 7 ile form yaptım ama e-postama mesaj gelmiyordu bende WP-Mail-SMTP eklentisi kurdum herşeyi tamamladım bu seferde formu yolladim bana İletinizi gönderme başarısız oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin ya da yönetici ile başka bir yöntemle iletişime geçin.
diye bir yazı geldi napmam lazım bütün gün bunlarla uğraşıyorum bi yardım edin

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Ben Contact Form 7 ile form yaptım ama e-postama mesaj gelmiyordu bende WP-Mail-SMTP eklentisi kurdum herşeyi tamamladım bu seferde formu yolladim bana İletinizi gönderme başarısız oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin ya da yönetici ile başka bir yöntemle iletişime geçin.
diye bir yazı geldi napmam lazım bütün gün bunlarla uğraşıyorum bi yardım edin

Buradan bakabilirsiniz

'Black-ProFix

Uzman üye
31 Ara 2014
1,003
0
-
Hacker alakali ama olsun wordpress siteyi aldık şimdi index.chp ye gelince kaydet butonu kayboluyor ne yapılması gerek ?

Dovahkin

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
494
0
C:\
Yeni sayfa olusturup yazılarını yayınlabilirsiniz.

Yeni sayfa oluşturuyorum ama ana sayfada yayınlanıyo yazılar ayrıca Filezilla ile wordpress bloguma tema yüklemek istiyorum ama sunucuya bir türlü bağlanamıyorum. Sunucu adresini example.wordpress.com şeklinde mi yazmam gerekiyor?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.