Wordpress Sorunlarınız,Merak Ettikleriniz Bu Başlık Altında

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Yeni sayfa oluşturuyorum ama ana sayfada yayınlanıyo yazılar ayrıca Filezilla ile wordpress bloguma tema yüklemek istiyorum ama sunucuya bir türlü bağlanamıyorum. Sunucu adresini example.wordpress.com şeklinde mi yazmam gerekiyor?

Hayır ftp ile bağlanıyorsanız.

ftp.siteadresi.com

ve ftp kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

psliklord

Üye
9 Tem 2015
51
0
İstanbul
Wp'de wallpaper sitesi açmak istiyorum arka plan sabitleme,
Posted on by
Bookmark the permalink. Edit
kaldırma,resmin üzerine gelince indirme şeklinin çıkmasını istiyorum,resimler için indirmeler ve pixeller, wallpaper paylaşacağım güzel bir tema yada elimdekiyle idare edicem çok sorunum var lütfef yardım edin!!11!!11!!!1!

sports16

Katılımcı Üye
11 May 2014
916
2
Chmod 777
Wp site Db bilgilerini revslider açığı İle aldım Fakat navicat ile bağlanamıyorum Başka nasıl bir şekilde Bağlanabilirim?

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
açılış sayfasını değiştirmek istiyorum. Ayarlar ksımında ana sayfa yok ve okuma kısmında yaptığımda site bozuluyor başka yolu var mı

MarcosEvilla

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
367
0
Kayseri^^
Sitemi hackledim(SQL)... ile index basıcam site wp, index.php kısmı yok ne yapmalıyım?/tamekranindeximi basmak istiyorum ....

Behram46

Üye
1 Ocak 2015
74
0
nükleer
yardım

merhaba ben wordpress seo by yoast premium license indirmek istiyorum ama paralı bunun crack gibi şeyleri yokmu ...

Polyxena

Yeni üye
10 Haz 2016
30
0
<script type="text/javascript"> var yith_wcwl_plugin_ajax_web_url = 'http://www.siteadim.com/wp-admin/admin-ajax.php'; var login_redirect_url = 'http://www.siteadim.com/wp-login.php?redirect_to=%2F'; </script>

Öncelikle Selamun Aleyküm İyi forumlar Ustam
iThemes Security diye bir eklenti yükledim ,ve bununla admin panelinin
giriş sayfasını değiştirmeyi denedim www.siteadi.com/admin yerine
www.siteadi.com/girisimmm gibisinden deneme yaptım fakat eklenti bunu
sitemin indexine yansıtmış.Kaynağı görüntüle diyince bu çıkıyor.Yani
admin panelini bulamayan bir kişi burdan girip bakabilir.Bunu düzeltmek
istiyorum öncelikle.
Birde admin panelini güvenli bir şekilde nasıl başka bir sayfaya
geçirebilirim ? yani nasıl başka bir sayfayla admin paneline erişicem ?
Birde önerebileceğin wordpress için güvenlik eklentileri varsa yazarsanı sevinirim ustam.
Teşekkürler

TCHokkabaz

Yeni üye
2 Ocak 2016
21
0
Merhabalar,

Stajdan bahsedeceğim konu ile görevlendirildim.
cevre.sariyer.bel.tr sitesinin AYNISINI Wordpress üzerinden yapmamı istediler.
Nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Kafam karıştı.Hangi adımları takip edebilirim.

Yardımcı olursanıza çok sevinirim.
Teşekkürler.
İyi çalışmalar.

sahingizem

Yeni üye
26 Ara 2015
6
0
Wordpresste Visual composer kullanıyorum bununla beraber anasayfada manasory grid kullanarak postları gosteriyorum ancak yazılarin yüklenmesi uzun sürüyor. Başka bir post düzenleyici kullandığında problem olmuyor ama o da istedigim görüntüyü vermiyor. Yardım edebilir misiniz

zehirzemberek

Yeni üye
3 Ocak 2016
13
0
Öncelikle selamlar, sayın hocam epeydir wordpress kullanıyorum. Son sitemde tema değiştirdim ve Left Side menüsü oluşturmak istiyorum fakat bir türlü beceremedim. Temanın buna izin verdiğinide biliyorum, bir arkadaşımın teması ile aynı ve onda bu bölüm mevcut. Ne yapmam gerektiği konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz , çok teşekkürler şimdiden. Olmasını isteiğim olay :

Left Side Olmayan Resim - Hızlı Resim

Left side olan, olmasını istediğim resim

yardımlarınıza ihtiyacım var.

Son düzenleme:

masterofhacker

Katılımcı Üye
22 Eki 2008
257
0
Wordpress tema, Özelleştir çalışmıyor.

Merhaba; wordpress ile bir site kurdum herşeyi tamamladım şuan aktif ve çalışıyor fakat geçen Özelleştir kısmından bi değişiklik yapmak istedim fakat Özelleştir kısmı çalışmıyor. "Bu sayfa çalışmıyor" hatası veriyor. Acil yardımlarınızı rica ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.