WordPress Stored XSS Vulnerability [Bug Bounty]

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,278
5
Hall of Fame
[SIZE="5[COLOR="SandyBrown [URL="https://tik.lat/vkaLc"] [SIZE="4​

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
33
Tebrik ederim. Zamanını boş işler ile öldüren arkadaşlara örnek olsun.

zarrokk

Üye
8 Haz 2019
75
0
Tebrik ederim. Zamanını boş işler ile öldüren arkadaşlara örnek olsun.
Bugün dolu olan yarın boştur.Asıl zamanını boşa harcama budur.gidip bir yerlere xss kodları yazarak bir şey aramak akıllıca değil.İnan ne sen ne de o videodaki yaptığı işin tam olarak nasıl çalıştığını bile bilmiyordur.Örnek alınacak bir şeyler var ise gidip arge timdeki kişilerin çalışmalarını örnek alsınlar.Burasının bir hack forumu olduğu unutulmuş. Birde üstüne yankilere yardım ediyoruz.Ve sayın konuyu açan üyemiz şundan bahsetmekte diğer üyelere göre çıtayı yükselttim falan filan.Bence sen bi dönüp arkana bak istersen.Forumun adıyla yaptıkları uyuşmuyor buraya artık hack forumu demek yerine şöyle demek daha doğru egonuzu tatmin etmek isterseniz gelin konu açın.

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Bugün dolu olan yarın boştur.Asıl zamanını boşa harcama budur.gidip bir yerlere xss kodları yazarak bir şey aramak akıllıca değil.İnan ne sen ne de o videodaki yaptığı işin tam olarak nasıl çalıştığını bile bilmiyordur.Örnek alınacak bir şeyler var ise gidip arge timdeki kişilerin çalışmalarını örnek alsınlar.Burasının bir hack forumu olduğu unutulmuş. Birde üstüne yankilere yardım ediyoruz.Ve sayın konuyu açan üyemiz şundan bahsetmekte diğer üyelere göre çıtayı yükselttim falan filan.Bence sen bi dönüp arkana bak istersen.Forumun adıyla yaptıkları uyuşmuyor buraya artık hack forumu demek yerine şöyle demek daha doğru egonuzu tatmin etmek isterseniz gelin konu açın.

Hack form'undan çok ego tatmin etme yeri olmuş haklısın fakat birazdan post'unu silerler :) THT ÜDY'si böyledir işte....

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,278
5
Hall of Fame

İlk olarak senin gibiler sadece konularımın daha aktif kalmasını sağlıyor. :). Öncelikle bunun için sağol.
İkincisi bu işi 2. mesleğim sayabilirim (ilki öğrencilik.) ve günlük 2-3 saat çalışma ile *sadece* hackerone'dan kazandığım para:
5QBx8e.png

bunun yanında gelen gift card'lar ile ps4 pro , oyunlar , aksiyon kameraları aldım, bunun dışında Monster Notebook + Samsung s9+'ımı bu işten aldım. Daha sayayım mı?

3.sü herkesin alanı farklıdır. Arge'deki kişiler de benim yaptığım işi yapamayabilir. Ben kendime gereken bilgileri öğreniyorum onlar kendilerine gereken bilgileri. Alanlarımız tamamen farklı.

Evet, insan ne oldum dememeli, ne olucam demeli. Ancak şuan kendine bakmalısın. tamamen boşsun :d

Son düzenleme:

zarrokk

Üye
8 Haz 2019
75
0
İlk olarak senin gibiler sadece konularımın daha aktif kalmasını sağlıyor. :). Öncelikle bunun için sağol.
İkincisi bu işi 2. mesleğim sayabilirim (ilki öğrencilik.) ve günlük 2-3 saat çalışma ile *sadece* hackerone'dan kazandığım para:
5QBx8e.png

bunun yanında gelen gift card'lar ile ps4 pro , oyunlar , aksiyon kameraları aldım, bunun dışında Monster Notebook + Samsung s9+'ımı bu işten aldım. Daha sayayım mı?

3.sü herkesin alanı farklıdır. Arge'deki kişiler de benim yaptığım işi yapamayabilir. Ben kendime gereken bilgileri öğreniyorum onlar kendilerine gereken bilgileri. Alanlarımız tamamen farklı.

Evet, insan ne oldum dememeli, ne olucam demeli. Ancak şuan kendine bakmalısın. tamamen boşsun :d
Türkiyenin ilk yapay zeka mühendisi olacak kişi bunları yazıyor.Para geçidir.Benim davam yaşadığım süre boyunca bir şeyler üretmek ve yolunu kaybedenlere yol göstermek.Boş olmam iyi benim için doldurabileceğim daha çok yerim var ama sen kendini o kadar dolu hissediyorsun ki artık bir şey katamazsın.Bu arada senin yukarda gösterdiğin miktarı ben illegal olarak 1 günde çıkartırım.Ama dediğim gibi ben parayı değil bu ülkedeki insanları seviyorum."Nasada açık buldum nerden bildirebilirim" cevap vermemek ya da kıskançlık.Anladın sen.

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,278
5
Hall of Fame
Türkiyenin ilk yapay zeka mühendisi olacak kişi bunları yazıyor.Para geçidir.Benim davam yaşadığım süre boyunca bir şeyler üretmek ve yolunu kaybedenlere yol göstermek.Boş olmam iyi benim için doldurabileceğim daha çok yerim var ama sen kendini o kadar dolu hissediyorsun ki artık bir şey katamazsın.Bu arada senin yukarda gösterdiğin miktarı ben illegal olarak 1 günde çıkartırım.Ama dediğim gibi ben parayı değil bu ülkedeki insanları seviyorum."Nasada açık buldum nerden bildirebilirim" cevap vermemek ya da kıskançlık.Anladın sen.

Anlamadım ama büyük iht. bana yazılmış bir zm veya atılmış bir öm'dir. Bana bunları yazan yüzlerce kişi var. Her anımı insanlara yardım ederek geçiremem. Twitter'da hala onay bekleyen kaç mesaj isteğim var sayamadım. Her insan kendini geliştirir, boşluk veya doluluk da bir sınıra göre değildir. Önemli olan *şuan* yaptığın şeylerin ne kadarının boş ne kadarının dolu olmasıdır. Boş bir insan Facebook'da açık bulup teşekkürünü alamaz, şans faktörünü geçiyorum, daha teknik hataları kastediyorum. Twitter adresimden görebilirsin wirteup'ı bu arada.
Para konusuna gelirsek, para harcanır gider. Önemli olan onunla hayata nasıl izler bıraktığındır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,035
16
aquu.php
Diğer Üyelere göre çıtayı artırdım lafı hariç iyi çalışma tebrik ediyorum :) başarıların daim olsun..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.