Wordpress Tahamata v5 film teması

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
tahamata-v5-film-temasi-ucretsiz-indir.png

wp-content\themes\tahamatav5\includes\themes\ klasörünün içindeki lisans.php dosyasının içine yapıştırın.

http://warez-script.com/lisanslar/tahamatav5.php --> Lisans alma sitesi
https://yadi.sk/d/gVhVtfjR3AizLT --> Tema indirme linki

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
hocam verdiğiniz temayı indirdim wp site kurdum lisans anahtarı aldım ama temayı kuramadım.

Howaranq

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
284
0
nasıl kuracaz yardım edermısın

1-)Filezilla ile ftp bağlan puplic_html dosyasına wordpress son sürümünü yükle

2-)siteadresin.com/wp-admin gir ve veritabanını bağla

3-)tekrar filezilla public html ye gir wp-content gir themes klasörüne gir ve temanın klasörünü at

4-) siteadresin.com/wp-admin gir solda görünüm temalar de ve temanı aktif et

anladığım kadarıyla bunları yapamadın yanlış anladıysam kusura bakma

Dindoktoru

Uzman üye
27 Mar 2016
1,711
0
Kuzey Irak
1-)Filezilla ile ftp bağlan puplic_html dosyasına wordpress son sürümünü yükle

2-)siteadresin.com/wp-admin gir ve veritabanını bağla

3-)tekrar filezilla public html ye gir wp-content gir themes klasörüne gir ve temanın klasörünü at

4-) siteadresin.com/wp-admin gir solda görünüm temalar de ve temanı aktif et

anladığım kadarıyla bunları yapamadın yanlış anladıysam kusura bakma

hocam tskler mqsl gerekıyormu bu tema da pek fazla bılgım yok ta

Howaranq

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
284
0
wordpresi kurabilmen için veritabanı bağlantısı gerekiyor zaten zor bişey değil uğraşa uğraşa kendinde yaparsın mysql veritabanı oluştur bunu siteadresin.com/wp-admin de karşına gelcek kurulumda ne istiyosa yaz doğrularını kurulcak zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.