WP Kapatma Rehberi

fsKS

Üye
11 Şub 2023
137
74
E-POSTA ADRESİNİZ AÇIK OLMALI

İlk önce -PLAY STORE- den -PARALEL SPACE- adlı uygulamayı indiriyoruz ve sonrasında uygulamaya girip uygulama ekle kısmından whatsapp'ı ekliyoruz ve whatsapp'a giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra kurbanımızın telefon numarasını girip max 12 saat verene kadar sms yolluyoruz. 12 saat olduktan sonra whatsapp'tan çıkıyoruz ve 12 saat sonra tekrar girip yine max 12 saat verene kadar yapıyoruz. Sonra whatsapp uygulamasından çıkıyoruz. Ve şimdi numaramız whatsapp'tan kalıcı olarak yasaklandı. Şimdi ise asıl kısıma geçiyoruz tarayıcınızdan Kontaktovat WhatsApp adresine gidiyoruz. Ve kurbanımızın telefon numarasını ve kullandığı telefonun (kendi telefonunuz olabilir) modelini girip whatsapp'a yolluyoruz. İleti kısmına ise bu metni yazıyoruz;

Merhaba WhatsApp Ekibi,

Bundan 1-2 gün önce Telefonum çalındı,içerisinde bana ait özel mesajlar ve fotoğraflar bulunmakta,lütfen WhatsApp hesabımı kapatınız.

Bunları yaptıktan en az 12 saat içinde hesap kapanacaktır. Eğer hesapın kapatılmasına dair bir mail almadıysanız 1-2 gün sonra tekrar aynı şekilde yapınız ve bu sefer kapanmış olacaktır. Ve kurbanımız hesapı geri açmak için SMS ve ARAMA seçeneğini kullanacaktır ama SMS ve ARAMA gelmeyecektir. Nedeni ise hesapı spamlamıştık ve ondan dolayı onay kodu gelmiyor. VE HESAP TAMAMEN KAPATILDI.
EĞİTİM AMAÇI İLE PAYLAŞILMIŞTIR SORUMLURUK HİÇ BİR ŞEKİLDE KABUL ETMİYORUM SORUMLURUK KULLANAN KİŞİDEDİR

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,719
Bir insanın Whatsapp'ını kapatırsak elimize ne geçer ki :D
Sadece bir insanla uğraşmak için çok zahmetli bir iş :whistle:

EĞİTİM AMAÇI İLE PAYLAŞILMIŞTIR SORUMLURUK HİÇ BİR ŞEKİLDE KABUL ETMİYORUM SORUMLURUK KULLANAN KİŞİDEDİR
Buradan anladığım kadarıyla tüm sorumluluğu kabul ediyorsun. 😂😂😂
(Sadece şaka, ciddiye alıpta çocuğu sorumlu göstermeye çalışmayın.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.