Sızma Testleri WPScan nasıl kullanılır?

musio

Yeni üye
9 Eyl 2023
15
1
Arkadaşlar merhaba WPScan ile wordpress tarafindan oluşturulmuş sitelerin paneline girmek istiyorum ve duyduğuma göre çoğu wps sitelerine sizilabiliyor? Detayli bir konu var ise atabilirmisiniz veya anlatabilir misiniz elimde bir site var wps ile oluşturulmuş ama kodları yazdığımda bunun wps sitesi olmadığını söylüyor ama öyle yardım edebilirmisiniz?

V3YS0Z

Deneyimli Moderatör
3 Şub 2015
2,498
661
Türkiye Cumhuriyeti
Arkadaşlar merhaba WPScan ile wordpress tarafindan oluşturulmuş sitelerin paneline girmek istiyorum ve duyduğuma göre çoğu wps sitelerine sizilabiliyor? Detayli bir konu var ise atabilirmisiniz veya anlatabilir misiniz elimde bir site var wps ile oluşturulmuş ama kodları yazdığımda bunun wps sitesi olmadığını söylüyor ama öyle yardım edebilirmisiniz?
Merhaba musio,

https://www.turkhackteam.org/konular/wpscan-nedir-nasil-kullanilir.2045395/

WPScan Nedir? Nasıl Kullanılır?

Konularına göz atmanı öneririm.

İyi Forumlar...

V3YS0Z

Deneyimli Moderatör
3 Şub 2015
2,498
661
Türkiye Cumhuriyeti

musio

Yeni üye
9 Eyl 2023
15
1
Konu eski ama kullanılan kütüphaneler hala aktif, tekrar deneyiniz hatayı paylaşırsanız yardımcı olabilirim.
bundle koomutu var onu yazdıktan sonra aşağıda error bundle ile ilgili birşey var harici olarak wpscan.rb değil wpscan.gemspec diye var guncellenmis o halinide denedim ondan sonraki komutlarda ruby wpscan.gemspec yazınca birşey çıkmıyor galiba eklemek gerek yazıyorum herhangi hata veya başka bir geri bildirim almiyorum bekliyorum devamında da birşey olmuyor terminali kapatıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.