Xeax THT Tools - Betav1

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Hepinize Selam THT üyeleri ben xeax Bugün size yapımı tam 10 saat sürmüş uygulamamı paylaşmak istiyorum

Ana Menu :

Admin Panel bulucu

hash kırma kodları :

Dorklist:

Not :

Not : programı Youtubeden yardım ala ala yaptım bazı yerlerde bende kodlama yaptım ama çoğunluğunu youtubeden yardım aldım Lütfen şurdan çalmışsın gibi şeyler demeyiniz
Link : thtxeaxtool.rar dosyasını indir - download (programın yeni hali)
virüstotal :VirusTotal
Adminpanellist :adminpanellist.txt dosyasını indir - download
ADMİN panel listi Dosyaların arasına atmazsanız panel finder çalışmaz !!

SQL injection çalışmıyor (program betada olduğu için)
Eğer program tutarsa bunu betadan çıkarıp full versionunu yaptıktan sonra 2 cisini çıkarıp bundan 10 20 kat daha kaliteli bir program yapabilirim belki chat falanda eklerim Üyeler arasında sohbet eder

Bu hatayı alanlar adminpanellist.txt dosyasını indir - download indirsin ve programların olduğu klasöre atsın

Son düzenleme:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Hepinize Selam THT üyeleri ben xeax Bugün size yapımı tam 10 saat sürmüş uygulamamı paylaşmak istiyorum

Ana Menu :

Admin Panel bulucu

hash kırma kodları :

Link ekleniyor :
Not : programı Youtubeden yardım ala ala yaptım bazı yerlerde bende kodlama yaptım ama çoğunluğunu youtubeden yardım aldım

Dorklist:
Elinize sağlık hocami ileride özgün programlar yapıp konu açmanız dileklerimle.

Not: Program indirme linki ve vt linki eksik

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

Ana Menu :

Admin Panel bulucu

hash kırma kodları :

Dorklist:

Not :

Not : programı Youtubeden yardım ala ala yaptım bazı yerlerde bende kodlama yaptım ama çoğunluğunu youtubeden yardım aldım Lütfen şurdan çalmışsın gibi şeyler demeyiniz
Link : MediaFire
virüstotal :VirusTotal
SQL injection çalışmıyor (program betada olduğu için)
Eğer program tutarsa bunu betadan çıkarıp full versionunu yaptıktan sonra 2 cisini çıkarıp bundan 10 20 kat daha kaliteli bir program yapabilirim belki chat falanda eklerim Üyeler arasında sohbet eder
ellerine sağlık
Ama İlerleyen Zamanlarda SQL injection'u da yaparsan gayet güzel olur.
arayüzü gayet iyi.

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
ui düzenlenebilir hareketlilik artılır

hash kırma dorklist yerlerindeki textler özelliklerden locklanabilir yazı ekleme silme

dorklisteki textarealarin asağisı gözükmediği icin farklı bi yontem uygulanabilir oraya scrollbar vs

hata mesajları düzenlenebilir

anamenü tamamen bomboş yeni bi form açmak yerine anamenü panel koyarsın onun üzerinde gösterirsin

yeni form acilinca formun ikonlari degistrebilirsin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.