Xenforo kurulumu -forum nasıl kurulur ?/ Vataniçin

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,457
Shibuya
Merhabalar,

Xenforo altyapılı forum nasıl kurabileceğinizi bu videomda anlattım. Xenforo tercih etmemin sebebi hem güncel, hemde eklenti ve tema seçiminin oldukça yoğun olması. Ancak ücretli bir forum altyapısıdır.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=aYzaPjGKVnQ[/ame]

Not: Yeni açılmış Forum sitelerinin bu zamanda pek de tutulmadığını, kimsenin kurmaya yanaşmadığını bende biliyorum ama aramızdan kurmak isteyen muhakkak olacaktır.

Son düzenleme:

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Sonda bulunan notu okudum fakat katılmıyorum ilgili bir yönetim kaliteli içerikler üyelerinizi foruma daha çok bağlayacaktır tabi bu tarz sitelerde kitle hemen bulunmuyor ama yavaş yavaş unutmayın ki bu forum 2002'den beri aktiftir.

Videolu şekilde anlatım güzel olmuş lakin anlatıcı arkadaş biraz daha canlı anlatırsa daha etkili olabilir.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,457
Shibuya
Sonda bulunan notu okudum fakat katılmıyorum ilgili bir yönetim kaliteli içerikler üyelerinizi foruma daha çok bağlayacaktır tabi bu tarz sitelerde kitle hemen bulunmuyor ama yavaş yavaş unutmayın ki bu forum 2002'den beri aktiftir.

Videolu şekilde anlatım güzel olmuş lakin anlatıcı arkadaş biraz daha canlı anlatırsa daha etkili olabilir.

Merhaba

Evet fikirler değişebilir. Yeni açılmış forum bazlı sitelerde benim düşüncem budur fakat gerekli reklam ve dediğiniz gibi kaliteli içerikler (özgün) forum tutabilir.

Anlatıcı kişi benim yeni video çekmeye başladığım için anlatımda sorun var :) Zamanla düzelecektir

VATANİÇİN
dostum xf(xenfero) scrıptı var elımde egerkı konuya eklemek ıstersen atabılırım öm den ıletısıme gecebılırsın scrıpptte ufak hata var galıba meıl yollamıyor onuda cozmekle ugrasmadım 5-10 dk da cozebılırsın

kentozani İlginiz için teşekkür ederim. Bende de xenforo bulunuyor ancak nulled yani warez olduğu için paylaşmak istemedim. Sonuçta belli bir ücret ile lisanslanarak satılıyor :)

Son düzenleme:

kentozani

Yeni üye
19 Şub 2008
21
0
VATANİÇİN
dostum xf(xenfero) scrıptı var elımde egerkı konuya eklemek ıstersen atabılırım öm den ıletısıme gecebılırsın scrıpptte ufak hata var galıba meıl yollamıyor onuda cozmekle ugrasmadım 5-10 dk da cozebılırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.