# Xiaomi Hacked #

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,486
2,804
23
";-alert(1)-//
Elinize sağlık hocam :)
Teşekkürler
Elinize sağlık hocam.
Teşekkürler
Elinize sağlık hocam
Teşekkürler
Maşallah , elinize sağlık hocam ❤️
Teşekkürler <3
elinize sağlık hocam
Teşekkürler
Elinize sağlık hocam
Teşekkürler
Elinize sağlık hocam 💜
Teşekkürler
Hopbalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Eline sağlık harika iş...
Teşekkürler
Eline saglik abim
Teşekkürler
Xiaomi, okunması da o kadar zor ki, en azından bu yüzden hak etmişler.

Bomba gibi hack olmuş 💣🔥💣🔥💣🔥
Teşekkürler, abi bende konuyu yanlış açıyordum yanlış yazmışım sonradan fark ettim.
Emeğinize sağlık
Teşekkürler
Teşekkürler
Teşekkürler
Elinize sağlık sonunda kadar ZAMsung 😀
Teşekkürler, 3310>all
Eline Sağlık Babacanım
Teşekkürler, babacan
Teşekkürler
Eline sağlık dostum.
Teşekkürler
distribütör sitesi, Xiaomi'nin resmi web sitesi veya altyapısı değildir, bu nedenle Xiaomi'nin hacklendiğini söylemek doğru olmaz. eline sağlık
Teşekkürler, distrbütor olduğu tarafı doğrudur, ama bağlı olduğu panel mi.com' a bağlı, değerli yorumun içinde teşekkürler
eline emeğine sağlık abi
Teşşekkürler Null

Gauloran

Kıdemli Moderatör
7 Tem 2013
8,119
599
local
Teşekkürler, distrbütor olduğu tarafı doğrudur, ama bağlı olduğu panel mi.com' a bağlı, değerli yorumun içinde teşekkürler

bu cok sacma degil mi sirket icin buyuk risk siradan bir wordpress admin panel yolu bile degistirilmemis bir sitenin mi.com'a nasil bagli oldugunu anlamadim ozelden beni bilgilendirirseniz sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.