Xiaomi telefonumu nasıl sıfırlarım?

makalidap

Yeni üye
27 Nis 2023
13
0
Arkadaşlar yurt dışı kayıtlı olan (sanırım adam fabrika ayarlarına döndürmeyin dedi) Xiaomi T11 Pro'mun şifresini unuttum? Bir mi ID'sine bağlamadığım için oradan bir şey yapamadım. Güç tuşu ile ses arttırma tuşuna aynanda bastığımda MIUI Recovery yazıyor farklı bir menu atmıyor bootloader kapaşı.Başka şekilde sıfırlayabilir miyim? Veri kaybı olmadan. Hayırsa telefonu bozmadan nasıl sıfırlayabilirim? Pek bilgim yok bu konularda.

Blueteamforse

Katılımcı Üye
17 Ağu 2023
436
198
Moderasyon Ekibi
Merhaba dostum.

Telefonunu bir bilgisayar aracılığı ile sıfırlayabilirsiniz fakst bu konularda bir bilginiz yoksa en iyi tercih bir telefoncudur aksine siz sıfırlamaya çalışırken cihaz farklı tepki vererbilir.

Ama onun dışında bilgisayar yardımı ve odin programı ile sıfırlanabilir.

İyi forumlar...

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,564
2,092
format atınca veriler silinir + telefon kaçak ise format atıktan sonra imei düşebilir en iyisi telefoncuya götürmeniz olucaktır imei düşer ise hem para hem zaman gider.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.