xp sp3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
arkadaşlar windows xp sp3 29unda yani bugün biz kullanıcılara verilmesi gerekiyordu güncelleme ile ama ben henüz alamadım daha bu konu hakkında bilgisi olanlar varmı acaba bide bu sp3ün bize ne gibi bir dezavantajı olabilir??

alikalim

Katılımcı Üye
18 Ağu 2007
806
17
:D arkadasim kim dedi sana bunu anlamadim microsoft kapati saniyodum windows xp ile alakali herseyi sp 3 diye bazi sitelerde var ama onlarda 100% yalan ;)

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
ya bende bi sitede gördüm baktım microsoftun sitesine bulamadım ama orda kesin çıkıyor fln diyorlardı ben onun için dedim ama demek yalanmış hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur ama bence 4-5 senden daha fazla oldu artık bi değişim şart...tşk bu arad ilgin için arkadaşım

WİN4SHARE

Üye
21 Eyl 2007
95
0
Arkadaşlar SP3 Program olarak bulamassınız SP3 güncelleme olarak alır pc ayrıca hemen çıkmışsa bilinki açıkları vardır tavsiye etmem üstelik her şeyin en gelişmiş versiyonunu ister başa çıkılmaz tavsiye etmiyorum ;)

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
bu işin doğrusunu ben yayınlamıştım arkadaşlar tam olarak doğru verilere göre bugün son update ve güvenlik yamaları eklenecekti ve kusursuz olarak tamamlanacaktı fakat ingilizce versiyonu tr versiyonu 5 mayısta yayınlanacak aman sağdan soldan xp sp3 indirmeyin sahte yada modifiye tr sistem dir aldanırsınız

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
ark. ben bununla ilgili yani servis pack 3 ile açıklama yapmışştım sitede olması gerekiyo mavi ekrana düştü pc

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
Arkadaslar Xp Sp3 Paketİ Yaklasİk İkİ Haftadİr Mİcrosoft Kullanİcİlarİna İnİyor Benİm Kİ Halen Beklİyor Problus Dosyasİnİ Sİldİgİm İcİn GÜncelleme Tamamlana Mİyor Ama Pİyasa Cİkmİs GÜncelleme Baslamİs Haberİnİz Olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.