xp temalarından anlayan varsa lütfen???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delon34

Yeni üye
9 Haz 2008
9
0
öncelikle derdime ortak olmak istediğin için tşk ederim

değerli kardeşlerim sorun su ben xp teması indirdim ee bunda ne var diceksiniz şu var bu temayı uygulayamıyorum bu süperman in uçamaması gibi bişi yane bu komık olaya biriniz el atarsanız sevirimm....

SAYGILARIMLA TARKAN ÇELİK

balik_

Katılımcı Üye
12 Eyl 2007
357
2
kardeş o sorun bende de oldu. bazı bilgisayarlarda tema kilidi var. yani windows izin vermiyor. bu kilit sende aktif olduğu için kuramıyorsun. bazı bilgisayarlarda tema kilidi aktif olmadığı için rahatça kurabiliyorlar. bu kilidi kaldırmak için bir progr***** geliştirmişler. onu indir kur sonra tema kilidi kalkacaktır. bundan sonra istdiğin temayı kur. google da yada forumda tema kilidi diye arama yaparsan programı bulabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.