xp yazdırma yazdırma yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SЧSTЄM

Üye
18 Tem 2007
248
9
AntalyA
netten xp indrdım yenı guncellenık 7 part
partları çıkardım ama xp.iso halinde rar gibi bişey çıktı. oonu da dısarı çıkardım
çıkıyo...
pekı bunun pc de booot olarak çalişması için nasıl yazdrımam lazım..

xp.isonn içini yazdrdım ama boot olarak çalşmadıı..

Son düzenleme:

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
Sorunun çok basit yav ıso felan gerek yok nero kurulu olsun yeter.partlardan çıkan tek dosyayı nero burnig room dan yazdırcan okadar gerisini nerokendi yapar unutma burning rom dan yazdırcan yada hiç bilemedin çıkan iso formatlı dosyayı sağ tıkla birlikte aç nero burning romu seç yine yazdırır sonra boot tan kurarsın xp yi.haa cd room boooto açık olması gerekir ok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.