YA byLer bi bakın Yardım plzz öLcmm YOqsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lorex1907

Yeni üye
2 Mar 2008
2
0
ya bnm pc microsoft Windows XP Home Edition Versiyon 2002 Service Pack 2 bnm 2 gün içersinde bi key lazım yoqsa pc kapancak warsa bilen home editorn cd key i yazsın ne olur LTfn yoqsa pcim kapancak ya orjin cdim ama cd keyimi kaybettttim we fortmat atımm ne oLur abiler bana bi serial key yazın lftn bi şifre allah rızası için su garibana yardım edin bkliyorum yoqsa pc gittick:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

alikalim

Katılımcı Üye
18 Ağu 2007
806
17
offff offff sen en kisa zamanda cd bul yaninda olan bir serial cunku her cd nin seriali bilgisayarin kitabinda yazar ve sadece o serial olur. yani git bir arkadasa al cd ve kitabindan serial gel eve kapa bilgisayari yeniden ac ve yeniden o arkadasindan aldiyin cd le format at ve arkadasindan aldiyin serial la yap 100% olur ayni sorunu bende yasadim baska birisinden serial iste sende olmaz anladinmi.

1 Mar 2008
92
0
arkadaşım öyle yapmana gerekde yok forumun diğer bölümlerinde programlar bölümünde %100 bilgisayarınızı orjinal yapın die başlıklar var legal xp die bi program var onu indir oradan işlemleri devam et windowsun orjinal oluo %100 eğer bilmiyosan yapamazsan söyle yine yaz buraya...Not : orjinal yaparken provlk seçin dio o resimli anlatımda o professional içn sen home için olanı seçip yapcan..kolay gele

neoser

Yeni üye
5 Eki 2006
43
0
aynen de arkadaşa katılıyorum bu konuda... windows normalde update etmek isteyen kaçak windows kullanıcılarda sıkıntı çıkarıyordu,legal XP ile sorun halloldu,artık güncelleme bile yapıyor
ama tavsiyem şudur ki fazla güncelleme yapma yine;microsoft gelecekte kaçak kullanıcı olanları nasılsa yakalayan yazılım üretecek yine...
ha bir de.. bu legal xp denilen dosyanın içindekileri bazı antivirüsler zararlı olarak görebiliyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.