Ya sizi kandırıyorsa ?

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
c93wl1k.jpg

(alıntıdır, Hiç kimseye ''Enayi'' denmemiştir.)

(Örnek) Okulda, İnternette ve benzeri bir yerde bir kızla tanıştığınızı var sayalım. Kızı ilk gördüğünüzde 'İşte aradığım kız' dersiniz. Onunla arkadaş oldunuz, Bir yerlere davet ettiniz, Para yedirdiniz.
Aradan aylar geçti ve ona açıldınız. Ve sonucu hiç şaşırtmayarak 'Hayır' oldu.
Ve ondan sonra eve gittiniz, Müslüm gürses unutamadım şarkınızı açtınız ve bir sigara yaktınız.
Telefon duvar kağıdınızda da o kızın resmi vardı.
Aylar geçse dahi unutamıyorsunuz.

Bunu asla unutmayın, Siz aşk acısı çekmiyorsunuz. Sadece harcadığınız zamanın, gösterdiğiniz boşa sevginin, Döktüğünüz paraların öfkesini taşıyorsunuz.

Burası TurkHackTeam Formu,
Çok alakasız bir konu değil mi ?

Asıl konu şimdi başlıyor...

Bir hikaye anlatmak istiyorum, (Yoksul Filminden Alıntıdır!)
Yoksul, Bir çay ocağında Çalışan Gariban fakat evlenmek isteyen bir adamdır. Çay ocağının içinde farklı bir bölümde çalışan bir kız var. ismi Leyla.
Leyla yoksula sürekli seviyor gibi yapıp onu kullanan kadın idi.
Leyla bir gün yoksuldan Müzik seti ister. Fakat yoksulun hiç parası yoktur. borç alır ve ona verir.
Kız onu kullanmaya devam eder.

Aradan kısa bir zaman geçer, Leyla Yoksuldan 150.000 Lira para ister (eski para ile) Ve derki...
-Ev sahibi bizi evden çıkaracak. 3 Aylık kirayı öder misin ? seni seviyorum, Seninle nikahlanacağım der.
Yoksul 'kerem bey' den borç alır ve o parayı leylaya verir.
Ertesi gün Leyla Ocağa gelmez. Çünkü onu dolandırmıştı. Başka bir adam ile kaçar.

Yoksul ise hala Kabullenmiyordu.
O kız beni seviyor. O öyle yapmaz diyordu Fakat iş işten geçmişti.
Yoksulun o kıza döktüğü paralar borç batağına dönmüş idi.

Manipülasyonu gördünüz değil mi ?

Ya Unutamadığınız kız böyleyse ?
Bir düşünün,
- O kadar unutamadığınız kadın Ya sizi böyle kullandıysa ?
- Ya sizi Kendisini unutmamanız için Seviyor taklidi yapıyorsa ?
- Ya sizin paranıza çökmeye çalışıyorsa ?

Siz enayi misiniz ki böyle bir tuzağa düşesiniz ?

Yukarıdaki turuncu maddelerden 3'ü de sizde varsa...
Özür diliyorum Fakat, evet siz bir
Enayisiniz.

Manipülasyon Bir gülüş ile kullanılabilen tetiği olmayan bir tabancadır.

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

(Son Dakikasını izleyin, Hikayenin Alıntısıdır.)

BY @muhammet0232

Son düzenleme:

CA$H

Yeni üye
27 Eki 2022
43
17
c93wl1k.jpg

(Örnek) Okulda, İnternette ve benzeri bir yerde bir kızla tanıştığınızı var sayalım. Kızı ilk gördüğünüzde 'İşte aradığım kız' dersiniz. Onunla arkadaş oldunuz, Bir yerlere davet ettiniz, Para yedirdiniz.
Ve ondan sonra eve gittiniz, Müslüm gürses unutamadım şarkınızı açtınız ve bir sigara yaktınız.

Bunu asla unutmayın, Siz aşk acısı çekmiyorsunuz. Sadece harcadığınız zamanın, gösterdiğiniz boşa sevginin, Döktüğünüz paraların öfkesini taşıyorsunuz.

Yoksul, Bir çay ocağında Çalışan Gariban fakat evlenmek isteyen bir adamdır. Çay ocağının içinde farklı bir bölümde çalışan bir kız var. ismi Leyla.
Leyla bir gün yoksuldan Müzik seti ister. Fakat yoksulun hiç parası yoktur. borç alır ve ona verir.

Aradan kısa bir zaman geçer, Leyla Yoksuldan 150.000 Lira para ister (eski para ile) Ve derki...
-Ev sahibi bizi evden çıkaracak. 3 Aylık kirayı öder misin ? seni seviyorum, Seninle nikahlanacağım der.
Ertesi gün Leyla Ocağa gelmez. Çünkü onu dolandırmıştı. Başka bir adam ile kaçar.

Bir düşünün,

Enayisiniz.

(So

c93wl1k.jpg

Bir düşünün,

Enayisiniz.

(Son Dakikasını izleyin, Hikayenin Alıntısıdır.)

BY @muhammet0232

:) yaşandı fakat bu manipülasyon değil düpe büz avarelik ben bunda bir manipüle göremiyorum muhammet bey

CA$H

Yeni üye
27 Eki 2022
43
17
Ayrıca eklemek isterim ki Aşk ince hesaplarla düşünelebilecek muhasebe departmanı değildir manipülasyon gerekli bilgi birikimi ile yapılan karşı tarafın vereceği cevaba baskın gelmektir onun harici insan algısında boş konuşan ve ya zorba olarak algılanır herkese iyi akşamlar dilerim sağlıcakla :)

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
164
Turan
Öncelikle harika bir konu olmuş Ellerine sağlık
ve arkadaşlar bu bir manipülasyondur kız adamı ellerinde oynatıyorsa onu manipüle etmiştir , Erkeklerin gücü yumruk ise kadınların gücü gülüştür...
o gülüşe yakalanan bir daha kurtulamaz.
TEKRARDAN ELLERİNE SAĞLIK...💕

GuTTe

Yeni üye
13 Kas 2022
18
3
Eeee o zaman ne yapıyoruz! Hemen meterpreterimizi kodlayıp kurbana tanışır tanışmaz yapıştırıyoruz ki nereye itildiğimizi anlayalım :p:p😂😂😂😂

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,622
1,616
Bu işlere kız mız olaylarıyla bakmam.
Bir kişiyi kandırmak çok ama çok kolaydır. O yüzden çevremde konuşulanlara "he he" deyip, biri şunu yap dediğinde tamam deyip yapmıyorum :D
Ve hepsinde de doğruyu yapmışım

CEDKAN33

Yeni üye
14 Kas 2022
24
3
hikayeden alıntı yaptım hocam
Benim kimseye Enayi dediğim yoktur.
Konu başlığı ve içeriği budur.
Lütfen daha saygılı olalım
Knk atalarimiz ney demiş dost söyler ama aci söyler k.b knk tmmi
Knk bir soru soracam sana 5 parmağın 5ide bir olurmu
O zaman az eğlenelim biraz müzik açayim laptopa gireyimde

Moderatör tarafında düzenlendi:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,962
39
Ben bunun enayilik olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle doğru insanı bulma yolunda yaptığınız her aptallık sizi olgunlaştırır ve size bir şeyler katar.
Seneler içerisinde yaptığım aptallıklardan edindiğim tecrübelerime dayanarak şunu öğrendim;
Bazen bazı şeyler karşılıksız olmalıdır. Örneğin çok seviyorsunuz karşılığında sevdiğiniz kişiden o denli sevgi beklemeyin. Bu her konuda geçerli para, empati, nefret, özlem, saygı, fedakarlık vs. vs.
Ayrıca para yedirme konusunda şunu söylemek istiyorum paranın değeri çok çok çok yüksek mevlalara çıkmıyorsa enayilik değil geleceğe yatırımdır :ROFLMAO: ama yüksek mevlalara çıkıyorsa zaten beyniniz varsa ne denli sevgi duyarsanız duyun dolandırıldığınızı farkedersiniz. Buna rağmen devam edip risk almak sizin dolandırılmaya müsait olduğunuzu gösterir :)

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Ben bunun enayilik olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle doğru insanı bulma yolunda yaptığınız her aptallık sizi olgunlaştırır ve size bir şeyler katar.
Seneler içerisinde yaptığım aptallıklardan edindiğim tecrübelerime dayanarak şunu öğrendim;
Bazen bazı şeyler karşılıksız olmalıdır. Örneğin çok seviyorsunuz karşılığında sevdiğiniz kişiden o denli sevgi beklemeyin. Bu her konuda geçerli para, empati, nefret, özlem, saygı, fedakarlık vs. vs.
Ayrıca para yedirme konusunda şunu söylemek istiyorum paranın değeri çok çok çok yüksek mevlalara çıkmıyorsa enayilik değil geleceğe yatırımdır :ROFLMAO: ama yüksek mevlalara çıkıyorsa zaten beyniniz varsa ne denli sevgi duyarsanız duyun dolandırıldığınızı farkedersiniz. Buna rağmen devam edip risk almak sizin dolandırılmaya müsait olduğunuzu gösterir :)
Bu yorumun altına imzamı atarım...
Çok iyi yazmışsınız teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.