YALÇIN bulut kİMDİR

THeLaSTOTToMaN

Katılımcı Üye
21 Eyl 2007
387
4
SYSTeM32
“Benim adım Yalçın, soyadım Bulut. Yalçın’ı unut, Bulut’u aklında iyi tut.” sözlerini sıkça tekrarlayan usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal’ın canlandırdığı Kurtlar Vadisi’nin Yalçın Bulut’unu yakından tanıyalım. Hızla büyük bir hayran kitlesine kavuşan Yalçın Bulut dizinin baş karakterlerinden biri oldu. Bir çok izleyici Yalçın Bulut sahnelerinde televizyonun sesini biraz daha yükseltiyor.
Özellikle Vadi’nin kötü adamı Yalçın Bulut ile Polat’ın sağ kolu Memati arasındaki diyaloglar hafızalara kazınıyor. Bulut Memati’yi o kadar çok seviyor ki, duygularını “bu ****** benden başkası vurursa üzülürüm…” sözleri ile ifade ediyor.
Memati ise Bulut’a gönderdiği karta şöyle not düşüyor: “Ben sana gülüm demem, gülün ömrü az olur…”
HÜSEYİN AVNİ DANYAL KİMDİR?
Yalçın Bulut’u canlandıran Hüseyin Avni Danyal 1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. 1988-94 yılları arasında Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. 2001 yılında Sanat Kurumu En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü aldı. Sanatçının yazdığı Çocuk ve Balık isimli çocuk oyunu yine kendisi tarafından sahneye koyuldu.

Oynadığı Diziler: Azizname, Getto, Çılgın Dünya, Kadıncıklar, Kör Döğüşü, Benimle Oynarmısınız, Kafkas Tebeşir Dairesi, Savaş, Baba, Hayvanat Bahçesi
Oynadığı Filmler ve Canlandırdığı Karakterler: Kurtlar Vadisi Pusu-Yalçın Bulut-2007, Çinliler Geliyor-Hayri-2006, Hatırla Sevgili-Adnan Menderes-2006, Fırtına-Besim-2006, Aşka Sürgün-Nizar, zizoğlu-2005, Tam Pansiyon-Şahin-2004, Çalınan Ceset-2004, Ablam Böyle İstedi-Azmi-2004, Hayalet-Yalçın-2004, Çemberimde Gül Oya-Kenan-2004, Bir Aşk Hikayesi-2004, Hürrem Sultan-Ahmet Paşa-2003, Kurşun Yarası-Binbaşı Kenan-2003, Şarkılar Seni Söyler-2003, Esir Şehrin İnsanları-Ramiz-2003, Pembe Patikler-Niyazi-2002, Ferhunde Hanımlar-1993, Dost Eller-1982

16 Ara 2007
177
3
yalçın bulutun kim olduğundan bahsetmıssın ben kısaca yalcın bulutun kım oldugunu söylıyeyım.YALÇIN BULUT = MEMATİ NİN GÜLÜ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.