Yapay Zeka {Detaylı Dersler} - Kütüphane, & İşe Yarar Siteler

engari

Yeni üye
11 Ara 2007
35
29
Merhaba, hepimiz yapay zeka'yı bir şekilde duyduk, merak saldık ama anlayamadık.
Şöyle kaynakçalı, uzun uzun anlatımlı görselli işleyişine hiç ama hiç denk gelemedik di mi?
Şöyle; hem inceleyip, hem görsek, hem kullansak ve beş kuruş para ödemeden bakabilsek?

İşimize yarayanları not alsak, ben bunu ileride kullanırım desek di mi?

Evet Bugün, detaylı bir şekilde göreceğiz, yapacağız, kullanacağız. Bugün sizin gününüz.
3 2 1 Kayıt!
Öncelikle, yapay zeka ile açılmış sitelere bakalım / Önce eğlenelim.
Quick Draw! : Makine öğrenimi araştırmasına yardımcı olmak için herkese açık olarak paylaşılan dünyanın en büyük karalama veri kümesine çizimlerinizi ekleyerek öğrenmenize yardımcı olun .SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLA
sprite.svg

MapinSecond, elinizde bulunan şehirleri vs yazıyorsunuz size harita olarak çıkarıyor. Excell listeniz varsa hemen sizi hazırlasın,
Kullanımı :

map-In-Seconds-map.png

Siteye Gitmek İçin Tıkla

Poised: Konuşma becerilerinizi geliştirebilmek için kullanılmaktadır.
Kullanımı: Önce üye olacaksınız, sonra Poised sayfasından programı indireceksiniz.
Üye olarak size kullanım şekliniz için sorular soruyor, ben kendimle ilgili bilgiler verdim ne için kullanacağıma dair sizde öyle yapın. Onu seçin kart bilgileri kısmı gelecektir kullanmak isteyen bilgilerini verebilir.

Browse Ai: sitelerden veri çekmenize olanak sağlar,

AI. Image Enlarger : Fotoğrafları kaliteli hale getirmek için kullanabilirsiniz.

Hotpot.ai fotoğraflarınızı sanatsal hale getiriyor, eski fotoğraflara da renklendirme yapabilmektedir.

Before :
1.jpg

After :
2.png

Fotoğraflardan arkaplan silmek için ise, Remove Background'u kullanıyoruz

Soundraw : Telifsiz müzikler yapabilirsiniz, tempo, mix vs yapabilirsiniz bu araçla.
DeepL: Yapay zeka destekli tercüman ve çeviri
ChatPDF: Pdf yüklüyorsunuz size özetliyor

Froggy

Yeni üye
14 Şub 2022
2
0
Merhaba, hepimiz yapay zeka'yı bir şekilde duyduk, merak saldık ama anlayamadık.
Şöyle kaynakçalı, uzun uzun anlatımlı görselli işleyişine hiç ama hiç denk gelemedik di mi?
Şöyle; hem inceleyip, hem görsek, hem kullansak ve beş kuruş para ödemeden bakabilsek?

İşimize yarayanları not alsak, ben bunu ileride kullanırım desek di mi?

Evet Bugün, detaylı bir şekilde göreceğiz, yapacağız, kullanacağız. Bugün sizin gününüz.
3 2 1 Kayıt!
Öncelikle, yapay zeka ile açılmış sitelere bakalım / Önce eğlenelim.
Quick Draw! : Makine öğrenimi araştırmasına yardımcı olmak için herkese açık olarak paylaşılan dünyanın en büyük karalama veri kümesine çizimlerinizi ekleyerek öğrenmenize yardımcı olun .SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLA
sprite.svg

MapinSecond, elinizde bulunan şehirleri vs yazıyorsunuz size harita olarak çıkarıyor. Excell listeniz varsa hemen sizi hazırlasın,
Kullanımı :

map-In-Seconds-map.png

Siteye Gitmek İçin Tıkla

Poised: Konuşma becerilerinizi geliştirebilmek için kullanılmaktadır.
Kullanımı: Önce üye olacaksınız, sonra Poised sayfasından programı indireceksiniz.
Üye olarak size kullanım şekliniz için sorular soruyor, ben kendimle ilgili bilgiler verdim ne için kullanacağıma dair sizde öyle yapın. Onu seçin kart bilgileri kısmı gelecektir kullanmak isteyen bilgilerini verebilir.

Browse Ai: sitelerden veri çekmenize olanak sağlar,

AI. Image Enlarger : Fotoğrafları kaliteli hale getirmek için kullanabilirsiniz.

Hotpot.ai fotoğraflarınızı sanatsal hale getiriyor, eski fotoğraflara da renklendirme yapabilmektedir.

Before :
1.jpg

After :
2.png

Fotoğraflardan arkaplan silmek için ise, Remove Background'u kullanıyoruz

Soundraw : Telifsiz müzikler yapabilirsiniz, tempo, mix vs yapabilirsiniz bu araçla.
DeepL: Yapay zeka destekli tercüman ve çeviri
ChatPDF: Pdf yüklüyorsunuz size özetliyor
Güzel konu eline sağlık dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.