Yararlı içerik yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aesthetic

Üye
15 Mar 2018
83
0
Santiago
uzun zamandır türk hack team'i bilirim, önceden en basit olarak hack tools, method, eğitimler ve konu anlatımları olurdu fakat son 6-7 aydır foruma her girdiğimde konuların olduğu sağ panelin %75i grafik tasarım, tarihi konular ve herkesin bildiği methodlar vs. ile dolu. bu konu yüzünden 3-4 aydır belkide haftada bir kere bakınıp çıkıyorum, eski aktiflik ve yararlılık pek yok. bu işle uğraşmaya yeni başlayanlar sadece eski konulara bakınıyor, adı üstünde eskimiş ve hiçbir işlevi kalmamış konular. sonuç olarak adam hiçbir şey öğrenemiyor ve soğuyup gidiyor :D forumun yeniden hortlamasının gerektiğini düşünüyorum açıkçası..

bil4derim

Üye
9 Tem 2020
105
0
İzmir
yaw şimdi sana burda koca bi sayfa yazı yazarım yine anlamazsın söyleyeceğim tek söz;
karanlığa küfredeceğine bir mum da sen yak

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,765
0
Homeworld
yaw şimdi sana burda koca bi sayfa yazı yazarım yine anlamazsın söyleyeceğim tek söz;

Aga, siz naptınız sanki eski inci sözlük dönemindeki 2 ve 3 üncü entryleri okuyorum :D
Valla, çok haklı #2 ellerinden öperim

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Merhabalar,

ne aradığınıza bağlı. Forumda CTF çözümlerinden, web programlamaya kadar birçok alanda ekiplerimiz içerik üretiyorlar. Zararlı yazılım bölümünde Online Sandbox eğitim konusu açıldı geçenlerde fakat çok fazla ilgi görmedi. Sizlere birçok alanda kaynak sağlıyoruz fakat seçim sizlerin. Sizlere zorla hiçbir eğitimi, dokümanı veremeyiz. Bilgiyi almak isteyen insan her yerden her türlü alır. Bu konudan çok şikayetçi iseniz sizlerde bizlere yardımcı olabilirsiniz. Burası bir forum, sadece yöneticiler konu açmıyor, sizlerde açıyorsunuz. Bir bilgi öğrendiğinizde burada paylaşım yapabilirsiniz.

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,750
635
Merhabalar,

ne aradığınıza bağlı. Forumda CTF çözümlerinden, web programlamaya kadar birçok alanda ekiplerimiz içerik üretiyorlar. Zararlı yazılım bölümünde Online Sandbox eğitim konusu açıldı geçenlerde fakat çok fazla ilgi görmedi. Sizlere birçok alanda kaynak sağlıyoruz fakat seçim sizlerin. Sizlere zorla hiçbir eğitimi, dokümanı veremeyiz. Bilgiyi almak isteyen insan her yerden her türlü alır. Bu konudan çok şikayetçi iseniz sizlerde bizlere yardımcı olabilirsiniz. Burası bir forum, sadece yöneticiler konu açmıyor, sizlerde açıyorsunuz. Bir bilgi öğrendiğinizde burada paylaşım yapabilirsiniz.

ctrl + c nedir ne işe yarar gibi konular açılır yakında, kıtlıktan

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
ctrl + c nedir ne işe yarar gibi konular açılır yakında, kıtlıktan

Kıtlık mı? :) Yapabileceğim istediğiniz bir konu varsa yazın ben ve ekibim konu çıkartalım. Bizim bilgi ve ilgi alanımızın dışında ise diğer ekiplerden rica ederim açarlar. Türkhackteam siber güvenlik forumuna yöneldi ve siber güvenlik alanında konu kıtlığı olmaz.

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,750
635
Turkhackteam nedir ne işe yarar diye konu acabilirsiniz az goz attimda o eksik gibi. Zamaninda kolay-internette 2 saniyede bulunabilecek ve ogrenilebilecek konulari buraya gelip 2 mouse tiklamasiyla konu acabiliyorsunuz. Bazen sirf şu liste cok gorunsun diye, yetkililer gorevlerini bitirmek icin :) :) :) :) konular aciyorlar. Bu onceden beri olan bir sey. Ve hala bakiyorum da o tarz icerikler var

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Turkhackteam nedir ne işe yarar diye konu acabilirsiniz az goz attimda o eksik gibi. Zamaninda kolay-internette 2 saniyede bulunabilecek ve ogrenilebilecek konulari buraya gelip 2 mouse tiklamasiyla konu acabiliyorsunuz. Bazen sirf şu liste cok gorunsun diye, yetkililer gorevlerini bitirmek icin :) :) :) :) konular aciyorlar. Bu onceden beri olan bir sey. Ve hala bakiyorum da o tarz icerikler var

Belki '//alıntı içermektedir' tekrar yasaklanirsa dediğin olmaz

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Komşusu açken, tok yatan bizden değil derler. Sen eksiklik gördüğün yerde elini taşın altına koyup insanlara bir şeyler katmıyorsan, o insanlarda sana bir şey katmaktan çekinirler. Bilgi haricinde karşılıklı yapılan her işe karşıyım. İnsan kendisine katabileceği bir şeyi başka birisine de katabiliyorsa karşılık belirtmelidir.

Neyim değil, ne olacağım demeliyiz. Vakit kaybı olacak konulara değil de, eğitsel konulara yönelmekte fayda var. Bu sayede aktifliği gören konu açmaya yönelir... ;)

CodenameTurk

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
675
2
Ankara

popülizm adam tek başına içerik mi üretsin ne yapsın ?

bencede büyük sorun var böyle konu açanlara saldırmak yerine sorunu kabullenmek gerek katılıyorum sana arkadaşım

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Mar 2018
12,753
33
İstediğin gibi bir ortam sağlanması için forumun mekanikleriyle 2 yıldır oynanıyor siber guvenliğe kayması için ki verim alındığı da ortada.

Eskisi kadar goy goy geyik yapan tayfa yok, işinin ehli olanlar ya sektöre adım attılar ya da mutlu yuva kurdular.

Bilgiyi hazır istemek yerine elde etmek için çaba gostermelisin.

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
İstediğin gibi bir ortam sağlanması için forumun mekanikleriyle 2 yıldır oynanıyor siber guvenliğe kayması için ki verim alındığı da ortada.

Eskisi kadar goy goy geyik yapan tayfa yok, işinin ehli olanlar ya sektöre adım attılar ya da mutlu yuva kurdular.

Bilgiyi hazır istemek yerine elde etmek için çaba gostermelisin.

"işinin ehli olanlar ya sektöre adım attılar ya da mutlu yuva kurdular."

Okuduğumda tüylerim diken diken oldu üstad. Bu dediğine göre forumda bilgili adam kalmamış kimse yeni birşeyler üretemiyor. Önceden Altay diye bir program vardı arge ekibimiz tasarlamıştı. Android uygulamamız vardı byzehir tasarlamıştı sanırım. Bu kadar bilgili adamlar bu formu nasıl bırakıp gittiler ? Baktığımda ne kadar takip ettiğim bilgili adamlar varsa bazıları ban yemiş. Forum formdan düşüyor. Eskisi gibi Duygularımı kabartan konular vs göremiyorum. İçerikler wordpress siteye brute force atmaktan ibaret kalmışki onun programını bende kodladım. Yeni projeler fikirler gerek. Ayrıyetten forum kurallarına bir güncelleme gelmeli TÜRKHACKTEAM için üretilen programlar içim forumda konuyu açan kişiye hakkı olan ücret verilmesi türkhackteamde bu ücretten komisyon alması gerekir. Emeğinin karşılığını alamayan yazılımcılar forumdan uzaklaşıyor birer birer. Her ne kadar ülkemiz için birşeyler yapıyor olsakta. Üreticiler olarak değer görmüyoruz. Türkiyedeki beyin göçü gibi TürkHackTeamdede beyin göçü gerçekleşiyor. Benim görüşüm bu yönde saygılar.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Bu konuyu özenle açtığın gibi başka yararlı konularda yazabilirsin secret ve konu sahibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.