yardim acillll!...site hackden anliyan c99

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

(_RstaR_)

Uzman üye
10 Şub 2008
1,005
14
MagMa
ip den kimse kimseyi bulamaz neden derseniz çünki ülkemizde iki tane adsl santrali var biri ankarada diğeri diyarbakırda yani doğudaysanız diyarbakır diyecek batıdaysanız ankara diyecek oke

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
Bu konuda biraz bilgi vereyim sizlere...

Öncelikle ip den yer tespiti yapılır..Yapılmaz diyen ya yalan söylüyordur yada birşey bilmiyordur..

İp demek pc nin kimliği demek bunda hemfikiriz değil mi?

Yani nete her girdiğimizde ip atanıyomu ve bu ip biz netteyken bizim oluyomu? Buda tamam değilmi?

Şimdi gelelim ip den yer bulunurmu?

2 tip modem vardır.Log tutan ve Log tutmayan modemler..

Burayı açıklamaya gerek yok sanırım..Ben lafı uzatmadan direkt konuya giriyorum..

İp den yer tespitini kim yapar? ve kim tam olarak hangi ip nin? nerden? ne zaman? kimin? ne kadar upload ve download yaptığını görür..TELEKOM!....

Siz evinizden 5 eternet kartı 3 pc 5 telefon gibi anormal bir bağlantıla bağlanmanız bile:) TELEKOM dan kaçış yok..İnternette gezerken kotanız gidiyomu peki neden gidiyor düşündünüz mü hiç?

Telefon yada wireless le bağlanmıyormusunuz? Peki bunları kim nasıl yapıyor hiç merak etmediniz mi? Nete her girip çıktığınızda ip nosu değişir..Eğer ki dinamik değilse:)

Mac adresi vardır değiştirilemeyen..Dünyaca ünlü hackerlar nasıl yakalanıyor..Bunlarıda mı bilmiyorsunuz?

Kevin bile senelerce kaçtıktan sonra yolladığı (sildiği ve yok ettiği halde) loglar yüzünden yakalanmadı mı?Demek istediğim ne yaparsanız yapın TELEKOM sizi bulur hemde eliyle koymuş gibi:)

xxx şu saatte şurdan şu siteye şu kadar bağlanmış v.s.v.s. bu böle uzar gider..HAAA bu arada sadece telekom yapmaz bunları birçok sitede bunları kayıt altına alır hemde ayrı ayrı..

AMA arkadaşımızın sorduğu soruya gelince bu şikayet sözkonusu olurda bası üzerine ip adresi araştırılırsa kabak gibi meydana çıkar kim olduğu ve nerden bağlandığı..

Yani bunlar bulamaz yapamaz ben kaçarım bunlar hikaye...:) PROXY üzerinden bağlandığı halde HACK lediği sitenin admininden mail alan insanlar var..:)

Kimse kendi kendini kandırmasın TÜRK TELEKOMDAN KAÇIŞ YOK..İyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.