Yardim..dosya İndİrİrken %99 Da Kaliyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

setiramses

Yeni üye
29 Nis 2008
3
0
selam arkadaşlar ben netten download yaparken %99 da kalıyor aynı zamanda rapidsharede de aynı sorunu yaşıorum..yardımcı olursanız sevinirim..modemi n markası smartnet..internet sınırsız 1024..bilgisayar hp..teşekkürler şimdiden.

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
Kardeş sana tek kelime şunu söleyim kullandığın modem Bozuk ama sen birde bunu dene
DNS portlarında sorun olabilir.Kullanılan ağ bağdaştırıcısına otomatik değilde el ile ip verin son olarak alttaki iki DNS kutucuğuna: 4.2.2.4 - 4.2.2.6 ya da 195.175.39.39 - 195.175.39.40 numaralarını vererek uygun dns'i sisteminize göre deneyebilirsiniz arkadaşlar. Kolay Gelsin ..

Not:Herhangi bir sorun olduğunda otomatik IP al diyerek üstesinden gelebilirsiniz ..

OLMADI MODEM DEĞİŞECEK GÜVEN BANA :) boşa zaman harcama ...!

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
hack araçLarı içn die beLirtmemişki downLoad yaparken demiş..

virüs qirmiş oLabiLir yada hep bu hatayı aLıyorsan xpyi onar yada format at..

yni başLadıysa oLay sistem qeri yükLeme yap..

aynı şey banada oluyodu..ama sadece hack araçları indirirken...onun için sordum...NOD32 sormadan siliyo çünkü sonra %99 da hata mesajı veriyo

setiramses

Yeni üye
29 Nis 2008
3
0
arkadaşlar öncelikle yardım çabalarınız için teşekkürler...bütün dosyaları indirriken oluyo bu sorun...tutsak kaçak nickli arkadaşında dediği gibi benim modemim bozuk galiba..çünkü kaç kez format attm zaten düzelmedi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.