Yardım Edebilirmisiniz :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cRé@TuRé

Yeni üye
5 Eki 2007
30
0
GaZi ŞéHiR
Ben Okuldan Vakit Buldukça Çalıştığım Kırtasiyenin Web Sitesini Düzenliyorum (Ürün Girdisi Yapıyorum)
Ancak Site Hacklendi Yardım Edebilirmisiniz... :(

* İçindeki Bilgileri Kurtarmamız Mümkünmüdür ?
* Site Tamamen Kitap Satışıyla İlgili.

Sitenin Adı www.yenbukitap.com

cebir

Özel Üye
3 Tem 2007
85
2
İstanbul
Mysql dan verileri silmedilerse kurtarırısın. Yalnız sen joomla kullanıyorsun eğer dosyaları sildilerse onları tekrar atarsın mühim değil. Ayrıca joomla daki açık yüklediğin eklentiden oluşmuştur. Milw0rm dan kontrol et hangi eklentiden kaynaklanmış açık veya sen yazdıysan kodlarına göz at.
Umarım yardımcı olmuşumdur.

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
yasar senin sorunun gayet basit sitenin db fazlasi ile doldurmussun siteyi admin panelinden ac bir kac eklentini sil db asiri doldugu icin böyle bir sorun veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.