yardım edene +rep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semp_atik

Yeni üye
27 May 2008
24
0
arkadaslar ben inetnette video izleyemiyorum yarım edin lütfen neleer yapmalıyım video izlenmiyo :(

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
dostum arkadşın dediği gibi flash playerı yukle ve internet secneklerınden gelişmişe gel ve multimedya ayarlarına bir bak turkcedır zaten ne yapman gerektıgını anlarsın ama buyuk ıhtımal sorun multımedya ıle alakalı.

semp_atik

Yeni üye
27 May 2008
24
0
kardesim tesekkür ederim cok saol da sorunum yine de cözlümede gene izleyemeyorum
bana videolarda verdiği hata :
Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player. If that doesn't fix the problem, do a hard refresh (press 'F5' while holding down 'ctrl')

Son düzenleme:
tamam işte sorun flash player yükleyememişindir o yüzden böyle hata verir yoksa sorun flash player

flash playeri indir pcye kur zaten bir bilgi çubuğu çıkar bu site için flash player gerekli diye sende karşıdan yükle ve etkinleştir diyeceksin oldu bitti yada siteden indirip kendin kurduysan tarayıcını açıp aktif edeceksin bitecek bu kadar :)

semp_atik

Yeni üye
27 May 2008
24
0
bide bazen adobe flash player yüklerken unfortunately the google tolbar canno it be installet die bişi çıkıyo nedir bişi anlamadım yaf

arago_W&B

Üye
1 Mar 2008
139
3
kardeş bak sana resimli anlatım
adszfo6.jpg

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
47483711sk8.jpg

wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
40487290xw6.jpg

yükle tusuna bastıktan sora bekliyoruz ve yeni bir pencre acılacak ve flash player yüklenmiş olcak
smile.gif

Bedros Sanches

Emektar
5 Ocak 2006
525
14
Austin,Texas
viaproxy.net üstünden youtube a girmeye ve video izlemeye çalışıyosun muhtemelen. proxy sitelerinin çoğu daha iyi performans vermek için java desteklerini kapatıyolar...
vtunnel.com u dene bakalım ora üstünden izleyebilecekmisin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.