Yardim Edene +++repi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nester_14

Yeni üye
8 Eki 2007
11
1
Arkadaşlar Ben bİr Mail Bomber arıyorum bildiginiz güzel bi tane varsa +++repi bir borc bilir ve minnettar olurum :D
-----------------------------------------
konusulmayacak kadar bile seviyesiz insanlar için istiyorum :diablo______"ßy_Né$TéR"_______:diablo

neoser

Yeni üye
5 Eki 2006
43
0
ya arkadaşım mail bomber arayıp bulmuşsun ama ne işine yarayacak?
sanırım sen hack için yöntemleri okumuşsun ama sanırım o yöntemler biraz eskide kaldı...
neden mi?
şu anda mail kapasiteleri 2GB dolaylarında...
sen o mail bomberla kaç tane mail yollarsan bu 2 GB'ı doldurabilirsin???
bence sayısı epey çok olur...
tavsiyem tüm yöntemleri incele...ve eski yöntemlerin açıkları her geçen gün kapatılıyor.bunu da dikkate al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.