Yardım Merkezinden Beklentileriniz.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
61
İstanbul
Merhaba değerli Turkhackteam üyeleri. Yardım merkezi, forumun en aktif kategorisi, elbette sizlerin de en çok işine yarayanı.
Biz THT yönetimi olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, yardım merkezi hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyoruz. Yardım merkezinin dezavantajlarını, eksiklerini ve bu kategoriyle ilgilenen yöneticiler hakkındaki olumsuz görüşlerinizi düzeltilmesi için izlenmesini istediğiniz yolları konu altından veya bana özel mesaj yoluyla iletiniz. Eleştirileri yaparkenki üslubunuza dikkat ediniz,yapıcı olmaya çalışınız.
Sizler için, en iyisini yapmaya gayret ediyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,361
7
Ötüken
O konuda bizim yapabileceğimiz çok bir şey yok. Eline sağlık diye mesaj biriktiren üyeleri bana link olarak atın tertemiz çıkartayım. 800 mesaj sildiğimi biliyorum ben bir üyeden. Hiç acımadan mesaj silebilirim. Üşenmem de.

Onun dışında güncel atan arkadaşlar oluyor ama o kadar da sık değil. Yine de ihbar edebilirsiniz.

Çözüldü ibaresini yöneticilerimiz ekliyor. Herkesten dönüt alamayız tamam çözüldü diye. Ama çözüldüğüne neredeyse emin olduklarımıza yazabiliriz. Fakat konular çözüldü eklenince genelde kilitleniyor. Bunu moderatör dostlarımla görüşeyim mecbur kalmadıkça kilitlemesinler.

Cevabınız İçin Teşekkür Ederim Değerli Adminim. İşte Senin Ve Senin Gibilerinle Moderatör Diye Buna Denir İşin Hakkını Veren.

Son düzenleme:

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,361
7
Ötüken
Selamlar Değerli Yönetim Üyeleri; Şu Yeni Üye Olan Arkadaşlara Rütbe Sistemini Söylemesek Nasıl Olur. Adam Rütbe Sistemini Öğreniyor. Adam Öğrendikten Sonra Sırf Rütbe İçin Post Atılıyor Yapmayalım Arkadaşlar.

Örnek Fotoğraf;

nOD7R0.png

Yardım Merkezine Konu Altındaki Yorum.

kODkbW.png

Ve Adamın Yorumu

p6Dg00.png

Dikkat Edelim.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,401
2
Tavsiyem konulara çözüldü ibaresi eklendiğinde dahi kilitlenmemesidir. Post kasılmaması adına da yapılsa örneğin google üzerinden sorununu çözmeye çalışan biri konuya rastlıyarak tekrar yorum yapabilir ve sorununa çözüm arayabilmelidir. Çünkü sorunlar aynı da olsa çözümler aynı olmayabilir. Örneğin bende çalışan program A kişisinde çalışmayabiliyor yada aynı etkiyi veremiyor. Bu sebeple konunun devamı daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca konu sahibi sorununu çözse dahi daha iyi çözüm yöntemleri yada farklı çözüm yöntemleri yazılabilir. Bu dışarıdan bakan biri için yararlı olacaktır. Ek olarak bu sayede bi nebzede olsa aynı konuların açılması önlenmiş olur diye düşünüyorum.

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
163
Soruyu soran kişi sorunum çözüldü şeklinde yazması(buton olabilir) ve moderatörün çözüldü ibaresini eklemesi(buton olabilir.)

Moderatör ve üye arasındaki çözüm trafiğini hızlandırır.Üye çözüldü butonuna tıkladığında konu kilitlenir, moderatör çözüldü butonuna tıkladığında da çözüldü ibaresi eklenerek çözülenler içerisine taşınır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.