Yardım Merkezinden Beklentileriniz.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
62
İstanbul
Merhaba değerli Turkhackteam üyeleri. Yardım merkezi, forumun en aktif kategorisi, elbette sizlerin de en çok işine yarayanı.
Biz THT yönetimi olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, yardım merkezi hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyoruz. Yardım merkezinin dezavantajlarını, eksiklerini ve bu kategoriyle ilgilenen yöneticiler hakkındaki olumsuz görüşlerinizi düzeltilmesi için izlenmesini istediğiniz yolları konu altından veya bana özel mesaj yoluyla iletiniz. Eleştirileri yaparkenki üslubunuza dikkat ediniz,yapıcı olmaya çalışınız.
Sizler için, en iyisini yapmaya gayret ediyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

IDEATHI

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
998
0
Şanlıurfa
Saçma . Aynı konular binlerce kez açılmış aynı sorular binlerce kez sorulmuş oluyor . Basit bir google araması ile erişilebilecek sorular soruluyor . Örn : "İnternet sitesi açacağım . Nasıl yaparım ?" , Bu konu da çok açıldı .Ve konunuz çöpe gidiyor ise (Kendi konularınıza) çöp bölümünden erişip yöneticilere neden kapandığını sorun ve düzeltip tekrar açın . Bu kadar basit . Ortam da gayet samimi . Üdy biraz rahat bıraktımı millet birbirine sallamaya başlıyor , bunu daha öncede yaşadık .

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
24
Ankara
İnsanlar Google girip sıkıntıları yazıp birazcık araştırma sonucu bulup çözüme kavuşturmak yerine buraya basit bir sorunda olsa açılmış bir sorunda olsa konu açıp çözüm bekliyorlar kısacası ÜŞENGEÇLİK

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,795
3
İnstagram
Google de birşeyi arayıp bulmadan direkt konu açmaları sorun misal pc ekran kartı hatası vs şu bu Google den nette arayın sonuç bulamazsanız konu açın eski açılmış sorununuz ile aynı olan konulara da bakın Yoksa aynı konudan 2 3 tane oluyor.

Sesizcock

Yeni üye
3 Tem 2019
1
0
aynı konudan bir çok soru oluyor bunun yerine bir Kategori seçip o konu ile yardımlar olsa aradığımızı konuyu daha çabuk buluruz

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Bu tür konular benimde canımı sıkıyor,elimden geldiğince girip cevap veriyorum fakat o konuyu açan kişi hakkında düşüncelerim pek olumlu olmuyor en ufak şeyi dahi problem edip konu açma ihtiyacında bulunmak oldukça gereksiz.

Sanal_kurt

Üye
18 Haz 2021
184
37
THT
Merhaba değerli Turkhackteam üyeleri. Yardım merkezi, forumun en aktif kategorisi, elbette sizlerin de en çok işine yarayanı.
Biz THT yönetimi olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, yardım merkezi hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyoruz. Yardım merkezinin dezavantajlarını, eksiklerini ve bu kategoriyle ilgilenen yöneticiler hakkındaki olumsuz görüşlerinizi düzeltilmesi için izlenmesini istediğiniz yolları konu altından veya bana özel mesaj yoluyla iletiniz. Eleştirileri yaparkenki üslubunuza dikkat ediniz,yapıcı olmaya çalışınız.
Sizler için, en iyisini yapmaya gayret ediyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.
bence en gerekli konu bu üyeler aradıklarını bulabiliyor yanlışlarını düzeltiyor ve kendini geliştiriyor.

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,733
1,075
Evren
Vallahi komutanım durup durup aynı sorular soruluyor.Yok bilmem Instagram nasıl çalarım, Sevgilimin hesabını nasıl patlatırım? Cinsinden konular görüyorum.Bunlara bir çözüm getirilebilir.

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Yardım Merkezi tam anlamıyla Fiyasko olmuş vaziyette

Çok basit aynı konular ve standart sorular soruluyor aynı cevaplar ve mesaj kasmak isteyen kullanıcılarında takviyesiyle kısır bir döngüye girmiş vaziyette

İşin kötü kısmı ise gerçekten sağlam faydalı ve gerekli sorular sorulduğunda ise cevap veren çıkmıyor. Cevap verenler ise mesaj kasmak isteyen bilinçsiz kullanıcılar.

Ayrıyetten adminler gereksizce konuyu (uslup değiştirildi adı altında) değiştirip tüm form kurallarına uyulmasına rağmen konu içeriğini ve yapısını değiştiryor.

Bunun forma ciddi derece zarar verdiğini düşünüyorum.
Saygılar..

'Tokyo

Yeni üye
20 Tem 2021
31
9
18
Bence zaten yardım ekibi şu an için iyi

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Değerli üst yönetim genelde hesap çalma , site hackleme vs bu türde ve forumda olan konular açılıyor . Bunun önüne geçmek için mesela örnek veriyorum index basma diye bi konu açmak istiyorum diyelim forum benzer konular açılmıştır inceleyiniz tarzında bir uyarı verebilir<:d

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,176
1,062
Midgard
Böyle bir forum, sadece Türk hacker ve siber güvenlikçiler değil bilgisayarla ilgilenen tüm vatandaşlarımız, kardeşlerimiz, büyüklerimiz için çok büyük bir lütuf.. İsmi bile karizma : "TürkHackTeam". Öncelikle bunun kıymetini bilmeliyiz diye düşünüyorum. Çoğu genç bilmez... Türk Milli Takımı, 1980'li yıllarda İngiltere'den 8 gol yediği zaman sevinenler, dalga geçenler vardı ama her zaman milletçe birlik içerisindeydik... İşte TürkHackTeam, Türkiye'nin bence, sanki Milli Takım gibi bu alanda (hacking ve siber güvenlik) en önde gelen forumudur.. Ve bizlerin hiç kimseden 8 gol yemek gibi bir niyeti olmadığı gibi bol gol de atarız, attık.

9 aydır forumumuzun üyesiyim.. Burada sadece iyi arkadaşlıklar edinmedim ama aynı zamanda da yüzlerce yeni bilgi edindim ve uyguladım (bilgisayarcı olmama rağmen). Bilgisayar, telefon, tablet gibi teknolojiler konusunda farkındalığım arttı. Bunun için forumumuzun tüm yönetimine teşekkürü bir borç biliyorum. 5 kuruş para bile vermedim.. Ben askerlik yapmadım (muaf) ama burada yöneticilerim beni asker gibi çalıştırdı..:)

Hepiniz sağ olun, var olun!!..
Forumumuzun bence +'ları ve -'leri ve naçizane önerilerim:

+'ları:

1-) Forumda Atatürk, Türklük ve dini değerlere saygılı olunması çok önemli bir artı.
2-) Son derece disipline oluyorsunuz ve hayatınızı çok daha iyi planlayabiliyorsunuz..
3-) Birçok konuda yüzlerce yeni bilgi ediniyorsunuz..
4-) Bilgisayara çok daha iyi hakim oluyorsunuz, kendinize güveniniz artıyor..
5-) Organize davranmayı en alt seviyeden öğreniyorsunuz..
.
.
.
vb.

-'leri:

1-) Aşırı disiplin olabiliyor, gençler zor kaldırıyor..
2-) ÜDY, forum içi disiplini sağlamaya çalışırken şahsi kararlar alabiliyor; yöneticiler bazen tarafsızlığı çabuk yitirebiliyor..
3-) 7 ay boyunca, bazen 2 - 3 saat uykuyla işe gittim, hafta sonları dahil bu tempo devam etti..:)
4-) Ne yazık ki sosyal ilişkiler az.. Her ne kadar bizler Matrix'te değilsek de bazen robotik olabiliyoruz.. Mantığın da ruhu vardır.
.
.
.
vb.

Önerilerim:
1-) Özellikle, en faal kısım olan Yardım Merkezi çatısı altında bölümler oluşturulabilir. Bu bölümlerin sorumlularına yetkiler verilerek ÜDY ile bağ kurulur. Bu foruma hakimiyeti çoğaltır..
2-) Yöneticiler, çok büyük bir hata yapmadığı sürece, forum üyelerine sert müdahale yapmamalıdır. Sonuçta herkes hata yapabilir..
3-) Türkiye Cumhuriyeti, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları, İslam dini ve değerleri hakkında yıkıcı, bölücü ve irticai faaliyet gösteren kişi, kurum ve sitelerin dünyanın neresinde olursa olsun cezasız kalmayacakları öğretilmelidir. Bu halkımız, milletimiz ve ulusumuz açısından hayati önem taşımaktadır.

Benim forumumuz hakkında üyeliğimin şu kısa süresinde, haddim olmayarak, düşüncelerim bu...

Saygı ve sevgilerimle,
Kaptan Swing
🇹🇷

Son düzenleme:

thecybrap

Üye
14 Tem 2021
67
16
32
araştırılmadan açılan konular direk çöpe taşınsın. Hocam bu kategoride açılan konulara bakıp gülmüyor musunuz?

atan73

Yeni üye
15 Ağu 2021
6
1
28
Sizler için, en iyisini yapmaya gayret ediyor, anlayışınız için teşekkür ediyor

atan73

Yeni üye
15 Ağu 2021
6
1
28
iyi günler bilgisayarıma eset nod32 yüklerken fidye yazılımlı indirmişim 980 dolar istiyorlar ödeyecek gücüm yok c diskini sıfırladım ama d diskinde özel dosyalarım var kurtarmam gerekiyor lütfen yardımcı olun reqg yazılımı

mhmt1453

Yeni üye
10 Ara 2017
43
0
Merhaba

Konu 'Ome Tv Hakkında'

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Hocam YM de bence en çok problem aynı konuların forumda bir search bile yapmadan açılması ve sık sık üyelerimizin konusuna cevap yazılmadımı "+,.,!, vd." Sembolleri koyu güncel tutmaya çalışması, Forum içerisnde eleştiri yapmaya gelince hocam ; Bazı dostlarımız her ne kadar konu açmasa da yorum kasıp rank almaya çalışıyor benden önceki üyelerin yorum sayıları aktif olamdıkları için genelde daha az ama bazı üyelerin katılımı daha 1 ay bile olmamışken Rank alması bence değiştirilmeli, ayrıca hocam daha çok üyeye forum içerisnde daha farklı ranklar verilmeli. Ayrıca hocam Ym'de devamlı faaliyet gösterilenlere farklı bir ünvan verilebilir. onun haricinde hocam Forumda olsa dediğim bazı konular var (yapılabilir mi bilmem ama bence olur ama maaliyeti ile alakalı bir şey diyemem.) hocam resim paylaşımı yaparken log kaydı tutan hızlıresim,iresim vb. siteleri kullanıyoruz bunun yerine forum içerisnde alınacak bir subdomain ile bu sistemi kendi içerisinde tutabiliriz, ayrıca bence forum içerisinde iş sahası oluşturulmalı yetkinliği olan dostlar buradan kendilerine uygun işleri alıp yapıp buradan gelen ücreti ise %60 foruma bırakmak gibi şartlar ile bir influencer alanı oluşturulabilir, Basın medya ekibi tüm sosyal medya ağlarında çok iyi işler ve kaliteli postlar atmakta bu postların sayısı artırılabilir, etkileşim için ise hocam Anka red team vd. bulunacakları hacking işleri sayesinde etkilşimimiz artar, ayrıca hocam internatinol forum bombaş yabancı post içerikleri artırılaraktan bu sayı artıralabilir ve hocam eğitim mantığı ile çalışan bir rank sistemi kurmak daha iyi olacaktır, THT Sosyal medya ve internet üzerinde artık önemsenen durumda değil, bilmiyorum hocam yapılabilir mi ama 3 yılın üzerinde aktif olmayanlar atılabilir az ama öz bir kemik kitle oluşturulabilir, Üye olan kişiye karşısına bilgilendirme yazısı çıkarılmalı bence kafasına göre yazı yazmamalı ve sık sık aynı konuyu açmamalı içerik üretirken en son içeriğin ne zaman atıldığına dikkat etmeli, Forumun para ile dödüğünü düşünenlerdenim sonuç olarak buradan da gider akıyor reklamlar belki bu giderleri karşılıyor olabilir ama google ads veya 1 px banner lar oluşturulur ve buralarda verilecek reklamlar 1 tl gibi ücretlere açılabilir ve foruma ek bir gelir olabilir ama burada ki soru ise şu bir reklam veren neden tht seçsin tabii ki etkileşim ile buda ancak kemik kitle ile olur diye düşünüyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.