yardım pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

♠ĤΣPЏΣК♠

Yeni üye
11 Ara 2007
5
1
Öncelikle slm arkadaslar ana sayfada aramıza yeni katılanlar bölümü var orası herhalde turk hack teamine ait oldugu için benim yazma yetkim yok bizim yazmamız için bir bölüm var mı?

Son sorumda şu arkadaşlar buraya kayıt olanların hack bilgisi olması gerekiyomu? Benim hack bilgim hiç yokta googlda korku wallpaper yazmıştım burası cıktı biraz inceledim siteyi, misyonunuzu okudum ve buraya üye olup size bir parcada destek verebilmek için aranıza katıldım.

THeLaSTOTToMaN

Katılımcı Üye
21 Eyl 2007
387
4
SYSTeM32
Firavun Hz İbrahim A.V. yakmak için odun toplatmış, ateşe odun taşıyan kargalardan birisi bir karıncanın ateşi söndürmek için su taşıdığını görünce alaycı bir tavırla - Karınca kerdeş o su ile bu koca ateşi söndürmen mümkün değil gel sende güçlüden yana ol diye seslenmiş. Karıncanın cevabı ise - Belki taşıdığım su ateşi söndürmeye yetmez ama hiç değilse safım belli olur. olmuş.

Biz burada elimizde olanları paylaşmak ve birbirimize yardımcı olmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Herkes kendi kararınca buna destek olup katılabilir. Önemli olan birşeyler paylaşmak doğru yerde bulunmaktır. Aramıza hoş geldin ve bu birikime herkesin elinden geldiğince katkıda bulunmak hepimizin görevidir. Misyon ve forum kuralları bölümünde bu konu site yetkililerimizce açıkça belirtilmiştir. / Rep konusuna gelince konusunu beğendiğin arkadaşımıza konuyu beğendiğini belirtmek için teraziye tıklaarak memnuniyetini dile getirebilirsin iyi forumlar.

Son düzenleme:
6 Ocak 2007
196
0
HeR An HeRyE
SİTEDE BOL PAYLAŞIM YAPARSAN FAYDALIBİLGİLEER VERİRİSENİNSANLAR SANA TŞKBİR BORCBİLİPTERŞEKKURDERE VESENİN SİTEYE NE KADAR FAYDALI OLDUĞUMGORULUR REPGUCU DEMEK BU DEMEK KOLAYGELSİN HOŞ GELDİNNN

TURK---HACK---TEAM

THeLaSTOTToMaN

Katılımcı Üye
21 Eyl 2007
387
4
SYSTeM32
SİTEDE BOL PAYLAŞIM YAPARSAN FAYDALIBİLGİLEER VERİRİSENİNSANLAR SANA TŞKBİR BORCBİLİPTERŞEKKURDERE VESENİN SİTEYE NE KADAR FAYDALI OLDUĞUMGORULUR REPGUCU DEMEK BU DEMEK KOLAYGELSİN HOŞ GELDİNNN

TURK---HACK---TEAM

Çok doğru söylüyorsun da siteye ilk girdiğimde öncelikle yardımlar kısmına bakarım karşılığında Eksi repi mi alır otururum Sağolsun yardım konuları ile çoğunlukla 3333 ilgileniyor bazı arkadaşlarımız üzülerek gördüm eksi rep vererek yardımların önüne geçmeye çalışıyor nasıl beceriyorlarsa. Önemli olan karşılıklı yardımlaşma
Doğru yerdesin arkadaşım iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.