yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wanted1919

Yeni üye
15 Tem 2008
17
0
Ankara
benim 2 sorum var
1)bana bir arkadaşımız programcılıkta yardım edebilirmi
2)bana biri resimli veya videolu hack anlatabilir mı?:inv:inv:inv:inv:inv:inv:inv:inv:inv

8 Tem 2008
130
5
VAN
programcılık öyle uzaktan anlatılacak bişey olsaydı keşke inanki sana elimden geldiğince yardım ederedim sende THT'de böyle insanların olduğunu kabul ederdin...
hani bir arkadaşa yazmışsın ya burda böyle insanlar yok diye
işte ona karşılık yazdım birazcıkta....
eğer THT'de böyle insanlar yoksa inanki başka biryerdede bulamazsın
neyse gelelim asıl konumuza
visual basic 6.0 kurulum cd si al
bilgisayarına yükle
daha sonra kitapçıdan visual basic 6.0 kitabı al
kitabı okuyarak aşama aşama programda yazılanları yap.
öncelikle az biraz programcılık hakkında bilgin olsun daha sonra da hack öğrenirsin...
biraz zamanını alacak visual basic ama sabırlı davranman lazım.
mesela ben yaklaşık 8 yıldır visual basic eğitimi alıyorum ve anca %90-95 ini çözebildim....
neyse sana şimdilik kolay gelsin...

İYİKİ THT VAR

8 Tem 2008
130
5
VAN
wanted1919
Asteğmen
astegmen.gif

Giriş: Jul 2008
Rep Gücü: 11
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif

sea kardeş benim programlama öğrenmem lazım bana yardım edersen sevinirim bende grafik ve web tasarım biliyorum sana burada kimse yardım edemez bence çünkü burada öyle insanlar pek yok

bak buda yazdığın yorum.......

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
THT YARDIM MERKEZİ KURALLARI:

MADDE 5-Msn hack isteği yapmak, Msn hack öğrenmek istiyorum gibi konular kesinlikle yasaktır.

Konu açmadan önce bi kuralları okuyalım lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.