Discord Hesabım Çalındı Nasil Geri Alabilirim?

4 May 2021
110
23
</>
herkese selam discord üzerinden bir dosya indirdim ve hesabım çalındı ama program çalışıyordu çok güzl kodlanmış

her neyse
bende gittim hesabı kilitledm (telefon doğrulaması)

sonra saldırı bitti saldırgan bıraktı saldırmayı bende şifremi hatırlamıyorm şimdi sizden istediğim incele üzerinden nasıl şifremi öğrencem

yardımcı olursanız mutlu olrm :)

VERRY

Katılımcı Üye
24 Nis 2021
342
57
Bu seni hiç alakadar etmet
herkese selam discord üzerinden bir dosya indirdim ve hesabım çalındı ama program çalışıyordu çok güzl kodlanmış

her neyse

sonra saldırı bitti saldırgan bıraktı saldırmayı bende şifremi hatırlamıyorm şimdi sizden istediğim incele üzerinden nasıl şifremi öğrencem

Şifremi unuttum kısmından telefon numarası ile şifreni sıfırlayıp alabilirsin

SenotS

Yeni üye
19 Eyl 2021
10
0
21

her neyse

şu steam hesabıyla bedava nitro alma mesajınamı bastın?

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Ctrl+U (İncele, F12) Üzerinden Şifre öğrenme olayı Çok Eski Sitelerde Kaldı Kısacası Şimdiki Modern sitelerin hiçbirinde html kodlarını görerek şifrenizi bulamazsınız, Ayrıca Token ile şifre bulamazsınız....
Peki Gelelim Nasıl Şifre Kırabilirsiniz Konusuna Pishing ile mümkündür... (BKNZ.) ;

bopcd2a.gif

M

Mustafaxd

Ziyaretçi
Discordtaki biri nitro bugu gösterdi ve bi tane dosya indirdim daha sonra herşeyinme erişti dc den 2 ad etkinlestirdi ve bende yok napabilirim

GökBörü.

Turan Ordusu Senior
20 Haz 2021
1,832
1,046
Kara Harp Okulu

her neyse

Merhabalar değerli üye buradan discord supporta mail gönderiniz https://support.discord.com/hc/tr/requests/new onlar ilgilenicektir.

'D4RK

Global Moderatör
3 May 2013
1,301
950
(nowhere) in
Mail ve ya telefon numarası aynı ise şifremi unuttum diyerek şifrenizi geri alabilirsiniz eğer ki değişmiş ise discord supprt ekibine yazarak yardım talep edebilirsiniz

13 Nis 2022
179
113
тüяκıчe

her neyse

Öncelikle Selamlar,
Bu Sorunun Çözümü İçin, Discord'un Support Mail Adresinize Yazabilirsiniz. Gerekli Yardımı Yapacaklardır;

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.