yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

askpanteri

Yeni üye
8 Ağu 2008
3
0
arkadaşlar başka bilgisayarın hangi sitelere girdiğini öğrenmem mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
bilmeyen bir çok arkadaşımız var muhakkak bende onu bu şekilde anlatayım internet exploreri açıyoruz....ayarlar kısmından internet seçeneklerine orandanda geçici dosyaları,geçmişi ,tanımlama bilgilerine vs yazıyor ordan ayarları tıklıyoruzz karsına cıkan pencereden dosyaları görüntüle seçeneği var buraya tıklarsan hedefine ulaşmıs olacaksın..yardım edebildiysem teraziye sakın tıklamayı unutma:)

askpanteri

Yeni üye
8 Ağu 2008
3
0
yaa onu biliyorum demek istediğimi anlamadın senn ben kendi bilgisayarımdan başka birinin bilgisayarında girdiği siteleri nasıl görebilirim onu soruyorum???

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
Ya Baskasınamı Ne Basıt bi soru Ben Hacker Olacam Desene Alla Alla forumu Gez Sordugun Sorunun Cvp ı orda anlatamıyorsun Arkadasım Ve Cok sacma Bir Konu Yardım Bölumunde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.