YardımSever Üyeler Kulübü [Alımlar AÇIK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim, faydalı bir kulüptür ve forumda ki en popüler kulüplerden biridir.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Güncel , yardım merkezi'miz önemlidir bu tür çalışmaları görmek duymak bizleri mutlu ediyor.
Alımlar açıktır katılacak arkadaşlar görev bilincini edinmiş kişiler olması rica olunur.

İyi forumlar başarılar osm4nl1evl4d1

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Başvurmuyorum ama yardım etmek zaten görevim görebildigim kadar yardımcı olmaya çalışıyorum konulara ama tht yardım merkezini görevlere ekledim bundan sonra aktif konulara elimden geldiğince yardımcı olucam..

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Cevap: YardımSever Üyeler Kulübü

Herkesi bekliyorum arkadaşlar. Forumda açılan en eski yardım kulübü benimdi ve tekrar aktif++

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
124
3
xD

Hayırlı olsun aga yardım lazımsa burdayım

Ustadreis

Yeni üye
20 Nis 2020
1
0

çok güzel düşünmüşsünüz fakat klube nasıl kayıt yaptırıyoruz bulamadım göremedim yardımcı olursanız sevinirim

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
866
197
ARS3F

Başka kulüplere başvurdum alınırmıyım bilmiyorum ama bunada katılmam da bi sakınca var mı

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,866
608

Katılacak Arkadaşlara Başarılar Dilerim . Hayırlı Olması Dileğiyle..

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,413
10

bir daha kapanmaması dileğiyle hayırlı olsun kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.