YardımSever Üyeler Kulübü [Alımlar AÇIK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crosslightxp

Katılımcı Üye
26 Eyl 2021
590
221
19
Fransa

NICYD.png

6r5Wzv.png

Forumun En Çok Ziyaret Edilen Alanı Olan, Yardım Merkezide Duyulan Yardım İsteklerine En Kısa Sürede ve En Açıklayıcı Biçimde Yardım Etmeyi Amaçlayan Bir Kulübüz.

Yardım Merkezinde 100 çözüm odaklı mesaj gönderildiği takdirde YardımSever Brövesi ile ödüllendirilecektir.

Yardım merkezinde uzun süreli olarak verimli bir biçimde üyelere yardımcı olan üyelere verilecek olan ödüldür. Sorumluluk kapsamında yardım merkezinde çalışan yöneticiler dahil değildir.

Yardım merkezinde kısa cevaplardan ziyade açıklayıcı, okunaklı çözümler yazması.

Sorunun çözülmemesi geri bildirimi halinde konuyla ilgilenerek sorun çözülene kadar konuda aktif olması.

En az 100 yardım konusuna tam anlamıyla müdahale etmesi.

Yardım konularının bilişim adına teknik konular olması.

Kulüp Üyeleri Günün Bir Çok Vaktinde Yardım Merkezinde Aktiflik Göstererek, Yardım Merkezi Alanına Büyük Ölçüde Destek Sağlamasıdır.

Ilgvuf.png

1) Haftada en az 10 Yardım Postu = 10 Puan/Adet

2) En az 1 konu açmak = 100 Puan/Adet

3) Bir Üye 2 Hafta Boyunca 30 Puan Altı Alırsa Kulüpten Uzaklaştırılır.

4) Bir Üye Forum Kurallarına Aykırı Hareket Ettiği Gözlemlenirse Kulüpten Uzaklaştırılır.

5) Uzaklaştırma Alan Kulüp Üyeleri 2 Hafta Boyunca Kulübe Tekrar Giremez

6) Yapılacak yardım cevapları 10 kelimeden daha uzun olmalıdır, aksi taktirde sayılmaz.

P3xu59.png

Profesör

v6l7pV.png

noktalivirgul

Ku1Peq.png

masonz

'Chan

*Crasher

GoodPerson

7ArATX.png

9XWX1M.png

bv84W0.png

4onZA0.png

Kod:
E-Posta Adresi * :
Nickiniz * :
THT Profil Linki * :
Ad ve Soyad * :
Doğum Tarihi(Gün/Ay/Yıl) * :
Telefon numarası : (Herhangi bir gruba alınmayacaksınız, sahte numara geçerli değil.) * :
Telegram adresiniz: *
Öğrenim Durumu (Bölüm,Sınıf) * :
Günlük Online (Aktif olma) Süreniz * :
Daha önce görev aldığınız platformlar * :
İlgi alanlarınız * :
Referans Alabileceğimiz Bir Yönetim Üyesi :
Son olarak eklemek istediğiniz * :

Hepsini eksiksiz Form'u Doldurduktan Sonra Bana "Profesör" Gönderiniz

ItMZPP.png

7wymqI.png

Kulüp Ceys Kullanıcı Adlı Moderasyon Lideri'nin Sorumluluğu Dahilinde"Squ4LL kullanıcı adlı Kulüpler Genel Sorumlusu'ndan izin alınmıştır.

Nasıl kayıt olabilirim kb yeniyimde

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
Güzel bir kulüp katılacak olan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum, yararlı ve faydalı bir kulüp üyelere yardım ederken kendinizide geliştirmiş ve daha iyi yerlere gelmiş oluyorsunuz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.