Yasaklanan Hesaplar

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,557
759

Yasaklanan Hesaplar

6apXyk.png

mueczOICHZzAftKzADPiaBBw9buOdAasRr1TeETh2787NY3jfPg3-s5OkAnDoCqiQsJq

Kafa Topu 2 hesabım yasaklandı, bana yardım et Masomo!

Hesabınız yasaklandıysa, Masomo'nun Şartlar ve Koşullarını ihlal eden işlemlerle ilişkili olduğu için yasaklanmıştır. Bu, 3. Şahıs Yazılımları kullanma, hesap paylaşımı, oyun hizmetlerini değiştirme ve/veya kurallara uymayan diğer davranışları içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Kalıcı yasakların iptal edilmeyeceğini veya kaldırılmayacağını lütfen unutmayın.

Yasağınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sorularınız için açıklama sağlayabilecek SSS sayfasını okuyun.

Yasaklandım, ancak üçüncü taraf uygulamaları kullanmadım.

Hesabınızın yasaklanmasının çeşitli nedenleri olabilir, ancak her durumda, Masomo’nun Şartlar ve Koşullarının ihlali nedeniyle olacaktır.

Masomo'nun şüpheli davranışları izleyen güvenilir sistemleri olduğunu ve yeterli kanıt varsa, Masomo'nun oyuncuların oyun deneyimini diğer kullanıcılar için olumsuz etkilemesini önlemek için şüpheli davranış sergileyen hesapları yasaklayacağını lütfen unutmayın.

Kanıt görmek istiyorum.

Kafa Topu 2'nin mevcut güvenlik sistemlerini korumak için Masomo, yanlış ve uygunsuz davranışları bulmak ve kanıtlamak için araçlarını ve yöntemlerini paylaşmayacaktır.

Hesabımla başka biri oynuyordu, ben değildim!

Her hesabın güvenliği, Şartlar ve Koşullar uyarınca hesap sahibinin sorumluluğundadır. Bu nedenle, oyuncuların Apple Game Center/Google Play oyunlarını ve Facebook giriş bilgilerini kimseyle paylaşmamaları veya bunları Masomo'ya ait olmayanlara üçüncü taraf web sitelerine veya uygulamalarına eklememeleri önemlidir.

Ama hiç uyarı almadım!

Masomo, şartlarda böyle bir eylemin gerekli görülmesi halinde daha önce uyarmaksızın bir hesabı yasaklama hakkını saklı tutar.

Hesabımı tekrar açabilir veya Apple/Google hesabımı kaldırabilir miyim?

Hesabınız kalıcı olarak yasaklanmışsa, yeniden açılmaz, sıfırlanmaz ve hesaptaki hiçbir kişisel ayrıntı değiştirilemez. Yasaklanan hesapla ilişkili Facebook veya Apple/Google hesabınız yeni bir hesap oluşturmak için kullanılamaz.

Geçerli bir silme talebinde bulunursanız hesabınız silinebilir, ancak güvenlik nedeniyle Facebook veya Apple/Google hesabınız yine de yasaklanmış hesaba bağlı olacaktır. Verilerinizin nasıl işlendiğiyle ilgili endişeleriniz varsa lütfen Masomo Gizlilik Politikasına bakın.

Alışveriş yaptım, yapabileceğiniz bir şey var mı?

Hesabınız askıya alınmışsa veya kalıcı olarak yasaklanmışsa (şüpheli davranış nedeniyle), tüm para birimlerinizi ve satın aldığınız ürünlere erişiminizi kaybedersiniz. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir geri ödeme veya başka bir tazminat alma hakkınız yoktur.

kaynak https://tik.lat/nFM0u

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,374
1,984
Dinlenmede.
smdk konu başliqinda
kafa topu yaziyor olsaydi asla bu linke tiklamazdim cunku ilgi alakam olmadiqi konu.
ve konu kurallarina göre yazilu ifade de net belirtmesede herkeze uygulanan birsey.
konu basliklari konu icerikli olmali gibi konu basliklari duzeltilmektedir.

eleştiri olarak algilamayinda bu başlik bana THT DE Yasaklanan hesaplar algisi yapti ve konuya girince şasirdim.

neyse ara sira sasirmakta iyi zaten bugun cok buna maruz kaliyozda devam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.