Yasir Portal v4.5 (tr) (Güncellendi)

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Yasir Portal v4.5 (tr) (Güncellendi) İndir (Test Et)

Güncelleme (v4.5):
v4'e göre v4.5 teki yenilikler Ana sayfa görünümü değiştirildi. Foruma birçok eklenti yapıldı. Madalya sistemi eklendi. 16 ASP dosyasında görünüm ve kod değişikliği yapıldı. Gereksiz birçok sql kodu temizlendi. Yazı editoru değiştirildi. Yorum sistemi eklendi. Yönetim paneli kullanımı kolaylaştırıldı. Dil paketi eklendi. Portal ileriye yönelik gelişime daha açık hale getirildi.

Güncelleme:
3.0 versiyonuna göre 4.0'da olan yenilikler: Site görünüm %100 olarak ayarlarlandı ve bloklar sağlı sollu sıralandı. Yönetim Paneli sıfırdan kodlandı. Tüm içerikleri düzenleme özelliği eklendi. Sayfa ve link ekleme özelliği eklendi. Anket sistemi geliştirildi. Artık anketleri istediğiniz kadar şıklı yapabilirsiniz ve eski anketlerinizde artık kaybolmayacak arşivde gösterilecek. Toplist eklendi. Sitede reklam alanı belirlendi. Banlama sistemi geliştirildi. Yönetim panelinin şık dizaynıyla birlikte sitenin tamamen görünümü değişti. Bir çok hata düzeltildi ve aklıma gelmeyen değişik özellikler eklendi.

Yapımcının açıklaması:
Yasir Portal v2.0 a göre yenilikler. *Forum eklendi. *Üyelik sistemi geliştirildi. *Anket koyuldu *Download ve dökümanlara Kategorilendirme ve sayfalama sistemi getirildi. *Görünüm yepyeni bir hâl aldı *Güvenlik açıkları kapatıldı. *Hatalar düzeltildi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.