Yazılım nasıl öğrenilir

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
210
33
Merhabalar okuyorum ve yaz tatili baya yaklaştı yazın ücretsiz bir şekidle python öğrenmek istiyorum bide web site yapımı için html, php, css ve javascript öğrenmek istiyorum. Python 1 ay içerisinde öğrenebilir miyim zaten python kendi zararlı yazılımları geliştirmek için kullanacağım bide uygulamalar geliştirmek için öğreneceğim. Web site yapımı için ise phishing web site yapmak ve kendi indirme sayfamı oluşturmak için kullanacağım.
Ben bunları istediğim süre içerisinde öğrenebilir miyim?

Not: amacım kötü niyetli değil milletin bilgisi bir derdim yok

Son düzenleme:

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
210
33
1 ay içerisinde anca html li kavrarsin pythonu 1 ay icerisinde tam olarak ögrenemezsin
Tamam bir kaç sorum var

1. Css, javascript ve php(php öğrenmemim zor olduğunu düşünmüyorum) web site yapımı için ne kadar sürede öğrenebilirim.

2. Python tam olarak öğrenemesem bile kendi zararlı yazılımları yapacak ve işe yarayacak uygulamalar yapabilir miyim?

saqow

Üye
27 Mar 2023
111
26
Tamam bir kaç sorum var

1. Css, javascript ve php(php öğrenmemim zor olduğunu düşünmüyorum) web site yapımı için ne kadar sürede öğrenebilirim.

2. Python tam olarak öğrenemesem bile kendi zararlı yazılımları yapacak ve işe yarayacak uygulamalar yapabilir miyim?
1.Css de 1-2 ay icerisinde öğrenirsin javascript 3-4 ay diyelim php de öyle

2. 1 ay icerisinde çok büyük şeyler yapamasanda ufak tefek projeler yapabilirsin pythonla

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
210
33
1.Css de 1-2 ay icerisinde öğrenirsin javascript 3-4 ay diyelim php de öyle

2. 1 ay icerisinde çok büyük şeyler yapamasanda ufak tefek projeler yapabilirsin pythonla
Ben phishing web site yapama istediğim için bu dileri öğreneceğim sonra kendi web sitelerimi yapacağım ama phishing için öğreneceğim ve bunun çöm uzun sürer mi?

'Elvis

Medyanın Yıldızı
1 Şub 2023
834
329
Türkiye Cumhuriyeti. 🇹🇷
Merhaba iyi günler, şahsen bende sizin gibi ilk zamanlarda Html ile başladım. Sonra Css gibi şeyleri Öğrendim yaklaşık 1 ayda falan, eğer Python öğrenmek istiyorsanız 1 ayda olmaz kavraman açısından biraz zaman alır, bence html ve Css bitirdikten sonra JavaScript öğren aşağıda bıraktığım yotube vidosundan web programlama Giriş yapabilirsin kolaylıklar dilerim.

iyi forumlar.

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
210
33
Merhaba iyi günler, şahsen bende sizin gibi ilk zamanlarda Html ile başladım. Sonra Css gibi şeyleri Öğrendim yaklaşık 1 ayda falan, eğer Python öğrenmek istiyorsanız 1 ayda olmaz kavraman açısından biraz zaman alır, bence html ve Css bitirdikten sonra JavaScript öğrenaşağıda bıraktığım yotube videosundan web programlama Giriş yapabilirsin kolaylıklar dilerim.

iyi forumlar.

Javascript'i web site için kullanacağım ama çokt işim olacağını düşünüyorum sizce yine de sormak istiyorum javascript için ne kadar vakit ayırmalıyım? bide PHP öğrenmek be kar sürer?

'Elvis

Medyanın Yıldızı
1 Şub 2023
834
329
Türkiye Cumhuriyeti. 🇹🇷
Javascript'i web site için kullanacağım ama çokt işim olacağını düşünüyorum sizce yine de sormak istiyorum javascript için ne kadar vakit ayırmalıyım? bide PHP öğrenmek be kar sürer?
Javascrip öğrenme süreci biraz sancılı bir süreçtir, eğer başarılı olursan emeklerinin karşılığını kat kat alırsın yaklaşık 1.Yılda falan mantık olarak kavrarsın. PHP içinde :)

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
210
33
Javascrip öğrenme süreci biraz sancılı bir süreçtir, eğer başarılı olursan emeklerinin karşılığını kat kat alırsın yaklaşık 1.Yılda falan mantık olarak kavrarsın. PHP içinde :)
Tamam ben python dan phishing mail göndermek için program yazmayı düşünüyorum bunun python' ne kadar vakit ayırmalayım? ( Eğer fazlaysa yapay zekaya yaptıracam)

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
210
33
Merhaba iyi günler, şahsen bende sizin gibi ilk zamanlarda Html ile başladım. Sonra Css gibi şeyleri Öğrendim yaklaşık 1 ayda falan, eğer Python öğrenmek istiyorsanız 1 ayda olmaz kavraman açısından biraz zaman alır, bence html ve Css bitirdikten sonra JavaScript öğren aşağıda bıraktığım yotube vidosundan web programlama Giriş yapabilirsin kolaylıklar dilerim.

iyi forumlar.

İnstagram login sayfasi yapmak istiyorsan hazır scriptler var
3 ayda olsaydi bu işler herkes yapardı ama 3 ay icinde phishing icin basit bi arayüz olusturacak seviyeye gelirsin
Hepinize soruyorum python dan başlayım yoksa web site yapımı için html, css, javascript( fazla javascript kullanacağımı düşünüyorum)php
başlayım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.