Yazılım&Siber Güvenlik Üniversite Bölümleri #2 (SA)

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Yav illa şirket dökümünü attıracak bana yavvv :D
Lan işe de almıyon zaten bi' yürü git. Ayda 180 lira falan kazanıyom ben. Daha yeni bana divan edebiyatı yaptırdın. İşe alıyosan al, almıyosan oyalama. Grafik tasarım işlerini hallederim. Gayet de makul fiyatlar.

Grimner

Kıdemli Moderatör
28 Mar 2020
6,304
4,700
Grafik tasarımcı? Online?
Kardeşim olmuyor :D senden bağımsız söylüyorum. Benim iki programcı çalışan arkadaş var. Adama diyorum ki: "Şu attığım tasarımı geçir." 3 saatlik işi 12 saatte teslim ediyor.
O yüzden online işlerine full karşıyım :D
Ofisi kurayım hele bir. Hepsini bir çatı altında toplayayım işi olacak :D

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Kardeşim olmuyor :D senden bağımsız söylüyorum. Benim iki programcı çalışan arkadaş var. Adama diyorum ki: "Şu attığım tasarımı geçir." 3 saatlik işi 12 saatte teslim ediyor.
O yüzden online işlerine full karşıyım :D
Ofisi kurayım hele bir. Hepsini bir çatı altında toplayayım işi olacak :D
Öyle olsun 😡

İki firmaya başvuru yaptım. İkisi de 10-15k maaş ile başlatacaktı, son işlemlerde reşit olmamam sebebiyle almadılar.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Hangi şehirdesin bakim sen :D yakınsan üniversiteden sonra gel benim iş yerine
Kocaeli. Bilgisayar mühendisliği veya diş hekimliği okuyacağım %95 ihtimalle. Grafik tasarıma devam edeceğim ama freelancer olarak devam. Şirketlere de maaşlı başlarım ama uzaktan olmalı yine. Her sabah uğraşamam. Yeteneğim de var. Logoyu 1300 liraya tasarlıyorum. Fabrikalara vs. tasarım yaptım hep ama yaş sıkıntı oluyor.

Grimner

Kıdemli Moderatör
28 Mar 2020
6,304
4,700
Logoyu 1300 liraya tasarlıyorum
Aylık 180 tl kazanç logo 1300 tl o nasıl oluyor :D
Uzaksın be.
Bilgisayar mühendisliği veya diş hekimliği okuyacağım %95 ihtimalle
İkisi çok alakalı bölümler gerçekten :D
Yeteneğim de var.
Bana hediye logo...
uzaktan olmalı yine
Beni burada kaybettin...

lkonigrasse

Yeni üye
4 Şub 2023
21
16
Eline sağlık kardeşim güzel bilgilendirici olmuş 3.bölüm ise sertifikalardan örnek verebilirsin uluslararası siber güvenlik sertifikaları 4 tane işe yarayan sertifikalar almak istediğin zaman hesaplamıştım 4 5 ay oluyor belki daha fazla 110bin tl ile 120bin tl arası değişiyor şimdiki fiyatlarını bilmiyorum eline sağlık dostum

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Aylık 180 tl kazanç logo 1300 tl o nasıl oluyor :D

Uzaksın be.

İkisi çok alakalı bölümler gerçekten :D

Bana hediye logo...

Beni burada kaybettin...
180 lirayı 10-15 dakika içerisinde kazanıyorum. Onu şakasına yazdım. Sadece müşteri bulmakla uğraşamıyorum. Bir de grafik tasarımcı dediğin uzaktan çalışır. Ofiste çalışacak adam arıyorsan şuanın şartlarında 15k vermen gerekir en az. En ünlü firmalar bile freelancer kullanıyorlar. Ben Bionluk üzerinden çalışıyorum. Yabancı platformlar da var. Mail atarak da müşteri buluyorum. Sadece müşteri bulmakla öğrenci olduğum için uğraşmıyorum. Müşteri bul bana ya da kendin müşteri ol, %10 komisyonu kap XD.

Grimner

Kıdemli Moderatör
28 Mar 2020
6,304
4,700
Ofiste çalışacak adam arıyorsan şuanın şartlarında 15k vermen gerekir en az.
Daha fazla vericem???*
Müşteri bul bana ya da kendin müşteri ol, %10 komisyonu kap XD.
La neyin şovunu yapıyon :D
Mail atarak da müşteri buluyorum.
Amele işi bu :)
Bir de grafik tasarımcı dediğin uzaktan çalışır.
Yoooooo

'pump

Junior Hunter
9 Ara 2022
1,329
2,840
Ağ Kablolarında Geziyor
Eline sağlık kardeşim güzel bilgilendirici olmuş 3.bölüm ise sertifikalardan örnek verebilirsin uluslararası siber güvenlik sertifikaları 4 tane işe yarayan sertifikalar almak istediğin zaman hesaplamıştım 4 5 ay oluyor belki daha fazla 110bin tl ile 120bin tl arası değişiyor şimdiki fiyatlarını bilmiyorum eline sağlık dostum
teşekkür ederim ,aslında sertifikasyon kısmı siber güvenlik sıkça sorulan sorular (sss) de var diye biliyorum.
dediklerin sertifikalar hangileri bilmiyorum 100k filan tutucak olanlar, benim bildiğim örnek verirsem CEH için 25k 30k gider. daha üstü taş çatlasın 40k olsun, 120k abartı gibi geldi biraz,yanlışım varsa düzeltin.
lan konum dışında her şeyi konuştunuz, yazanları bile göremedim sizin yüzünden xd

@Phobos' knk sana iş teklifim var
siz ikiniz tüm konularımı böyle sohbet ederek keşfete çıkartın XD
Ohooo geçti bile. Ne güzel 5. elemanımı buldum derken... gitti artık.
ben kabül etmeyince phobosa mı yazdın vayy XD
Bi' halt yapmıyor. Boş boş, 7/24 forumda geziyor. İdol.
:ROFLMAO::ROFLMAO:
kanku ne iş yapıyorsun?
yatıyor genelde
ya abı nasıl yapamam kı hersey turkce wındowsda
ben hacker olup ıngılıce oyren dıyenlerı sasırtcam
turje oyrenerek baslayabiliysin aryadsım

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
teşekkür ederim ,aslında sertifikasyon kısmı siber güvenlik sıkça sorulan sorular (sss) de var diye biliyorum.
dediklerin sertifikalar hangileri bilmiyorum 100k filan tutucak olanlar, benim bildiğim örnek verirsem CEH için 25k 30k gider. daha üstü taş çatlasın 40k olsun, 120k abartı gibi geldi biraz,yanlışım varsa düzeltin.

lan konum dışında her şeyi konuştunuz, yazanları bile göremedim sizin yüzünden xd

@Phobos' knk sana iş teklifim var
siz ikiniz tüm konularımı böyle sohbet ederek keşfete çıkartın XD

ben kabül etmeyince phobosa mı yazdın vayy XD

:ROFLMAO::ROFLMAO:

yatıyor genelde

turje oyrenerek baslayabiliysin aryadsım
4 sayfa ne la. Paramı ver. Kralı bu kadar hızlı yorum almıyor.

Grimner

Kıdemli Moderatör
28 Mar 2020
6,304
4,700

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.