Yazılım | Programlama Yazılımla Para Kazanma

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Android google play uygulama yapıp yada windows uygulaması yapıp insanların işine yarıyabilcek ufak büyük programlar yaparak para kazanmak istiyorum hangi dillerle başlim c# , java başka ne olabilir?
Android uygulaması yapmak için??

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,451
2,066
35
Osmaniye 80
Pc birak dostum.
Android e yönel ben şahsen 2 / 3 ayda öyle ciddi projelerle karsilastim ki parayi hesaplasak 3 ayda 15 18 bin para yapardi.
Ama ben yine elimin tersiyle geri cevirdim teklifleri cünkü ben forumcuyum ben forum için uygulama yaparim.

Açık/Net✓

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Android google play uygulama yapıp yada windows uygulaması yapıp insanların işine yarıyabilcek ufak büyük programlar yaparak para kazanmak istiyorum hangi dillerle başlim c# , java başka ne olabilir?
Android uygulaması yapmak için??

Kotlin, Java ve C#' a bakmalısınız. Bunları bildikten sonra zaten gerisi hayal gücünüze kalmış. Her türlü uygulama yazabilir ve yazdığınız uygulamalardan para kazanabilirsiniz. "Java ve Kotlin" mobil programlamada şarttır. C#' ta gelişmeye başlıyor.

lundmark

Yeni üye
3 Şub 2019
40
0
Kotlin, Java ve C#' a bakmalısınız. Bunları bildikten sonra zaten gerisi hayal gücünüze kalmış. Her türlü uygulama yazabilir ve yazdığınız uygulamalardan para kazanabilirsiniz. "Java ve Kotlin" mobil programlamada şarttır. C#' ta gelişmeye başlıyor.

Düzeltme yapayım, Kotlin ve Java şart değildir, bu ikisinden biri kullanılabilir. Xamarin ile C# kullanılarak uygulamalar geliştirilebilir. React Native ile Javascript kullanılarak, Flutter ile Dart kullanılarak uygulama geliştirilebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.