Yeni Başlayanlar İçin Darkcomet Rat Kullanımı Ve No-İp // Darklord

nugurigi48

Üye
12 Kas 2011
138
0
Muğla
Darkcomet Rat ve No-ip Kullanımı :

Videolu kullanım ve darkcomet 5.3.1

Darkcomet Rat 5.3.1 Kullanımı Ve No-ip.zip

Videosuz sadece TXT içeren Link :
Darkcomet Rat 5.3.1 kullanımı ve No-ip sadece Txt.zip

Ben yaptım HD görüntü olduğu için mbsi yüksektir.
Swf yi hayrına ftp atacak olan varsa ulaşsın hem sitesine hit gelir.
Ben yaptım herkes yararlanır inşallah.

Videoda hatalarım var ama yanlış bir vakaya yol açtıysa affola...

Port açamayanlar ulaşsın.
Bu videoyu izlediği halde darkcomet ratı kullanamayan varsa kendini 3. kattan aşağı atsın. :D

Rar pass : darklord

Son düzenleme:

asdas345

Yeni üye
1 May 2012
38
0
ilk defa deniycem demeyim ilk denedigimde portları acamadım herhalde ondan oldu şimdik senin konundan yararlanmaya çalışçam inş. başarırım.... Teşekkürler

ahmet2356532

Katılımcı Üye
4 Kas 2009
492
0
Konya
darcoment rat paralı dıye bılıyorum sende parasız surumu varsa ozelden gonderırımısın kardesım cok lazım bana yada benı yonlendırebılecegın bır sıte yada saglam bıldıgın bır rat varsa cok makbule gecer simdiden tesekkur ederım

nugurigi48

Üye
12 Kas 2011
138
0
Muğla

ZaİrA

Yeni üye
17 Eki 2012
36
0
Dağistan-Tür
Teşekkür ederim, güzel bir paylaşım.:) Benim bir kaç ufak sorum olacak, mit.tc de bir hesabım yok, ama hallederim ve izin verirseniz sizi eklemek isterim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.