Yeni Başlayanlara Özel Kali Linux Eğitimi Ders 1

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
894
22
merhaba arkadaşlar ben sefilbilo23 yeni kali linux kuranlar ve yapması gereknleri anlatıyorum dersimizin ilk olduğu için kısa bir video yaptım bu video da
  1. root nasıl atılır
  2. kali linux nasıl türkçe arayüz yapılır
  3. klavye nasıl türkçe yapılır
dersimizin biricisi bunlar daha devamı güncelleme sonra gelen eski güncellemeleri silme vs

KANALIMA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN
:)

gndzalp_0203

Yeni üye
22 Eki 2022
13
3
merhaba arkadaşlar ben sefilbilo23 yeni kali linux kuranlar ve yapması gereknleri anlatıyorum dersimizin ilk olduğu için kısa bir video yaptım bu video da
  1. root nasıl atılır
  2. kali linux nasıl türkçe arayüz yapılır
  3. klavye nasıl türkçe yapılır
dersimizin biricisi bunlar daha devamı güncelleme sonra gelen eski güncellemeleri silme vs

KANALIMA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN
:)

tedekkurler cok guzel olmus kalı devamı var mı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.