Yeni Forum Systemi hak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,376
1,985
Dinlenmede.
Forumda görüyorum bazı özellikler nasıl kullanılır yada bu özellikte varmış gibi bilgiler oluyor.

Bir kategori açında konular oraya açılsın hepsi toplu şekilde orda dursun.
Örnek Forum Kullanma (2021) gibi
Yeni bir kategori olmasina dikkat edilirse hem bizler hemde yeni gelenler için güzel olur.
Forum 2003 tarihli bizler halen 2020 de konulara nasil resim eklerim konularına cevap yazıyorduk.

2021 gibi dikkat cekici bir kategori ismi olursa güzel ve dikkat çekici olur.
Hatta bir kaç arkadaş görevlendirilip o kategoriyi hızlı şekilde bilgi kütüphanesine çevirebilir. Ben halen forumu yeni hâliyle inceleme fırsatı bulamadım iş güç falan.
Konu dikkate alınır ise bizleri rahatlatmiş olursunuz.

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
137
güzel olur forumda olanlar değil de daha çok yeni gelenler faydalanır.

Qyxius

Yeni üye
17 Mar 2019
26
2
Forumda görüyorum bazı özellikler nasıl kullanılır yada bu özellikte varmış gibi bilgiler oluyor.

Bir kategori açında konular oraya açılsın hepsi toplu şekilde orda dursun.
Örnek Forum Kullanma (2021) gibi
Yeni bir kategori olmasina dikkat edilirse hem bizler hemde yeni gelenler için güzel olun.
Forum 2003 tarihli bizler halen 2020 de konulara nasil resim eklerim konularına cevap yazıyorduk.

2021 gibi dikkat cekici bir kategori ismi olursa güzel ve dikkat çekici olur.
Hatta bir kaç arkadaş görevlendirilip o kategoriyi hızlı şekilde bilgi kütüphanesine çevirilebilir. Ben halen forumu yeni hâliyle inceleme fırsatı bulamadım iş güç falan.
Konu dikkate alınır sa bizleri rahatlatmiş olursunuz.
Güzel fikir, herkes için daha iyi olabilir. En azından karışıklık olmaz.. 😊

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Forum şu an canlı test ortamında olduğu için bu gibi şeyler ilerleyen zamanda rayına oturur. Kategori haricinde her alt forumda sabitteki konular (özellikle Forum hakkında) güncellenirse de yeterli olur diye düşünüyorum :)
Ama şu şekilde bazı kurallar konu olarak değişik tarihlerde açıklandığı için ayrı ayrı konularda bunların hepsi tek bir konuda toplanırsa daha düzenli olur.
Elbette herkesin kendi fikri son karar ÜDY'nin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.