yeni geldim, bilgisayar ve siber aleme merakım var fakat bilgim yok nasıl başlamalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
siber aleme nasıl girilir nasıl başlanır ?
Forum Kuralları: Forum Kuralları

Yeni Katılanlar Rehberi: Yeni Üyeler İçin Detaylı Forum Rehberi | TürkHackTeam

Siber güvenlik için yol haritası: Siber güvenlik için yol haritası!

Kali Linux Öğrenim: Kali Linux Nasıl Öğrenilir? - Kaynak ve Tecrübe Paylaşımı

Ayrıca;
Site içerisinde aradığınız konular hakkında forumlar vardır, bunları arayarak bulabilir yada
THT Yardım Merkezi'nden konu açarak sorabilirsiniz.

kimsembuyum

Yeni üye
25 May 2024
14
7
Hoş geldin, forum kurallarına ulaşmak için tıkla. Forumda bir çok konu açıldı(nereden başlanır, nedir vs.), daha önceki açanlara verilen tavsiyelere bakabilirsin.
hoş buldum tavsiyeni değerlendiricem hocam

Hoş geldin, yazılım öğren, sonra tekrar sor.

Html ile başla.
hoş buldum html nedir ne değildir onu bile bilmiyorum araştırıcam tavsiyen için teşekkür ederim hocam

hoş buldum

Hoş geldin, yazılım öğren, sonra tekrar sor.

Html ile başla.
html hakkında youtubede bir kaç video izledim web sitesi oluşturmaya yarayan bir şeymiş hiçbir fikrim yoktu en azından bir fikrim oldu hocam daha detaylı nasıl öğrenebilirim youtube videoları yardımcı olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.