Yeni Hack İstediğinin Duvarında İstediğini Paylaş

aras66

Üye
12 Mar 2013
191
0
TROJAN
Merhaba aslarım ve üslerim ben pasif duruyorum tam anlamıyla herşeyi öğrenip öyle konu açıp kendimi gösterecektim hacklediğim sitelere bile kendi ismimi yazmadım zamanı var diye neyse bakdım konular hep aynı sıra bende dedim fazla uzatmadan konuya geçelim

-Aslarım ve üslerim facebookta sosyal mühendislik yardımıyla (pek fazla gerekmesede) kurbanın duvarında istediğimiz herşeyi paylaşabilirz bunu biraz daha ciddiyete getirerek şifresini bile alabiliriz

-şimdi arkadaşlar bu link buradan facebookta güncelleme yapma linki allttada mail üzerinden güncelleme yapabiliyoruz

23tr4mr.png

bu fotoğraftada görüldüğü gibi altta msn adresi var biz kurbandan o adresi alacağız
hss45.png

şimdi ilk olarak azcık sosyal mühendislikle konuşma fastı oluyoruz
hss4p.png

sonra hotmail yada gmailden yeni mail gönder bölümüne bu adresi yazıyoruz konuya isede mesajımızı yazıyoruz.
hss7p.png

mesajın içine fakeyide gömüyoruz ben kilit fakesi yaptım çünkü daha inandırıcı mesajı attımızda ise kurbanın duvarında böyle gözükecek.
hsslt.png

sonra kurban fakeye tıklıcak.
hssmx.png

bir anlık telaşla şifresi bize gelecek bu kadar

fakeyi gss.gs den kısalttın yoksa kabul etmez.

İşinize Yaradıysa Lütfen Teşekkür Button'unu Kullanmayı Unutmayalım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
gayet inandırıcı güzel sonuçlar alınır verdim teşekkürü

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
bu benim konumda forum bakımda diye silindi anlatım ve resimler tamamen bana ait teşekkürü bana verebilirsiniz

kilit fakeside bende ama madem aytden alıntı yaptın ordan al uploadımı

Son düzenleme:

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa
Çalışıyormu çalışmıyormu çok lazımda :( mesaj gönderiyorduk birine.

Çalışmıyor kardeşim eskiden bu yolla bayağı hesap elde edileblirdi fakat facebook mail sunucusunu değiştirdi sanırım daha önceden sunucusu gmail ile aynıydı.. Hadi bi şekilde attın diyelim bir işe yaramaz çünkü spam klasörüne gidiyor kullanıcının haberi dahi olmuyor..

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
Çalışmıyor kardeşim eskiden bu yolla bayağı hesap elde edileblirdi fakat facebook mail sunucusunu değiştirdi sanırım daha önceden sunucusu gmail ile aynıydı.. Hadi bi şekilde attın diyelim bir işe yaramaz çünkü spam klasörüne gidiyor kullanıcının haberi dahi olmuyor..

Yok kardes eger o kısı sende eklıyse dırek mesaj yerıne gelıyor

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
aras66 sana bişey demicem artık sadece benim anlatımım vb herşeyi ben hazırladım yazılarıda ama önemlim değil artık sadece bilmiyordum vs demen yeterliydi bilen biliyor benim hazırladığımı ama öd

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.