Yeni Hero Ivern

JJGershh

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
438
1
İstanbul
yeni hero ivern açıklandı THT ailesi orman dostu başlığı altında size özelliklerinden bahsedeyim (tamamen tahmin)!!

Öncelikle fragmanında ki gibi orman dostu olan bu şampiyon jungle olmayabilir çünkü adı üstünde eğer ki oynanırsa yampiri yengeç gibi bu heronun kestipi tarafsız yaratıklar ölmez yerin dibine girer yada kaçar yampiri yengeç nasıl suyun içine girip tellerini çıkarıyorsa öyle bir şey düşünülebilir bence sup herosu olacak gibime geliyor

Şampiyon 6.20 yamasında PBE de çıkacak galiba

Şampiyondan bir görüntü ;
4564456.jpg

Şampiyonun treaser'ini izlemek için ; [ame="https://m.youtube.com/watch?v=tIEXxYTJbRY"]https://m.youtube.com/watch?v=tIEXxYTJbRY[/ame]

Siz neler düşünüyorsunuz dostlarım paylaşın fikirlerinizi konuşalım :D

kerndo

Yeni üye
2 Nis 2016
1
0
belki çalı ve ormanda güçlenen, diğer türlü lanelerde zayıf kalan bir hero olabilir

BaserTM

Üye
31 Ara 2015
166
0
Video da sanki rengara gönderme mi var ? Bana mı öyle geldi. Neyse orman mı adc mi sup mı bir yorum yapamam çünkü hiç bir bilgi görmedim. Özellikleri ve yetenekleri hakkında . Fakat riot şampiyon konuşmalarında , şampiyonların hikayelerini ele alıyor. Karakterin ismi ormanın dostu bu yüzden orman gidebilir mi şüpheli . Orman gidebilen bir şampiyon olursa tepki alabilir.

JJGershh

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
438
1
İstanbul
Video da sanki rengara gönderme mi var ? Bana mı öyle geldi. Neyse orman mı adc mi sup mı bir yorum yapamam çünkü hiç bir bilgi görmedim. Özellikleri ve yetenekleri hakkında . Fakat riot şampiyon konuşmalarında , şampiyonların hikayelerini ele alıyor. Karakterin ismi ormanın dostu bu yüzden orman gidebilir mi şüpheli . Orman gidebilen bir şampiyon olursa tepki alabilir.

Rengara gönderme derken ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.