[Yeni Konu]Tüm Adobe Programlar Full (Hepsi Ayrı Linklerde) - Dev Adobe Arşivi - [tengriyiz]

tengriyiz

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
740
4
ankara.
[COLOR="DarkSlateGrayHerkese merhabalar beyler. Ben tengriyiz ve bundan önce bunun gibi bir konu da açmıştım. Ancak o konuda 15 gblik tek dosya vardı ama 1 tanesi için hepsini indirmeniz gerekiyordu. Şimdi ise hepsini tek tek vereceğim.Patch, crack vb. hepsi dosyaların içinde mevcuttur. Linkler de karışıktır, bulabildiğim en iyi linkleri koymaya çalıştım, mail.ru, google ve turbobit linkleri kullandım. Teşekkürü çok görmeyin.[/COLOR][/U][/B]

[B][U][COLOR="White [URL="https://tik.lat/yjCbW"] İndir[/URL][/I]

images

After Effects: İndir
adobe_r__after_effects_r__cc_2017_idea_by_mitzx-daa7vex-500x500.png

Adobe Audition: İndir
adobe_audition_cs6.jpg

Adobe Bridge: İndir
Adobe_Bridge_CC_mnemonic_RGB_1024px_no_shadow.png

Adobe Dreamweaver: İndir
Adobe-Dreamweaver-CC-2017-Mac.jpg

Adobe Flash Professional: İndir
flashlogo.jpg

Adobe Illustrator: İndir
Adobe_Illustrator_CC_icon.svg.png

Adobe InCopy İndir
InCopyCC-icon.jpg

Adobe InDesıgn: İndir
41DfHF94JNL._SX342_.jpg

Adobe Muse: İndir
Adobe-Muse-CC-2017.0.2.60-Logo-PackDL.com_.png

Adobe Photoshop CC İndir
Alternatif: İndir
images

Adobe Lightroom: İndir
images

Adobe Prelude CC: İndir Şifre: rudi
prelude_cc_mnemonic_no_shadow_rgb_158px.png

Adobe Premiere Pro: İndir

images

Adobe Speedgrade CC İndir
SpeedGrade-CC-now-offers-Direct-Link-integration-with-Adobe-Premiere-Pro-CC.jpg

Adobe Edge Animate: İndir
adobe-edge-animate-cc-2014-full-indir.jpg

[SIZE="4

Son düzenleme:

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
Dosya bulunamadı. Silinmiş olabilir.

BİLADER LİNKLERDE HATA VAR .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.