Yeni Kulüpler Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,345
1,368
K E R K Ü K
Merhaba Forum halkı, yıllardır aynı olan kulüpler sistemini değiştiriyoruz kurallar, kulüp açma şartları ve katılım şartları revize edildi.

Eğitim Veren Kulüpler

1- Eğitim veren kişilere Eğitmen rozeti verilecek.

2- Eğitim verecek kişiler mülakattan geçecek, gerekli bilgi düzeyinin üzerinde olan kişiler alınacak.

3- Eğitim verecek olan kulüpler "Kulüpler Genel Sorumlusunun" berirlemiş olduğu kural ve Forum Misyon ile hareket edecek, mevcut hiyerarşik düzen diğer kulüplerin aksine farklı olacak.

Kulüpler Ortak Proje Komisyonu

Kulüpler olarak her ay ortak çalışmalar yürüteceğiz, isteyen kişiler bu oluşuma katılabilirler ve çorbamıza tuz atabilirler, projede çalışacak arkadaşlar değerlendirmeden geçecek ve uygun ise proje kapsamında çalışabilecek. Başvurmak için kulüpler genel sorumlusuna yazabilirsiniz.

Kulüp Açma Şartları

Öncelikle kulüp yönetme işi beceri isteyen bir iştir, güzel bir kulüp açmak ve onu şekillendirip üyeler arasında kaynaşma sağlamak kulüp liderinin birinci görevidir.

1- 10 Özgün konusu olan üyeler ve yöneticiler kulüp açabilirler.

2- Açılacak olan Kulüp Forum Misyon ve kuralları dışına çıkmamalıdır.

3- Açılacak olan kulübün adı amaçlarını belli edecek bir isim olmalıdır.

4- Eğitim kulüpleri, Kulüpler Genel Sorumlusunun direktifleri ile açılmalıdır.

5- Eğer saldırı Kulübü açmayı düşünüyorsanız öncelikle saldırı timleri sorumlusundan izin almalısınız.

6- Kulübünüze onay verildikten sonra sesli mülakat ile kulübünüzden bahsedeceksiniz.

Yeni sistem

Yeni sistemde ne gibi değişikler olacak onları anlatacağım, eğitim veren kulüplere öncelik vereceğiz eğer bilgi birikimi yeterli birisi ise kulüp açma aşamasında 10 özgün konu kuralından men edilecek. Telegram ve Discord sunucumuz üzerinde sürekliliğini koruyan etkinlikler ve ödüllendirmeler yapacağız örnek verecek olursak cs ve satranç turnuvaları olacak.
Tüm bunların haricinde Kulüp sistemlerinde değişiklik olacak, yeni sistemde kulüpler rapor, izin, istifa ve gruplarda değişiklik olacak gerekli bilgilendirmeler kulüp Lider ve üyelerine duyurulacak.

Yeni sistemde açılacak olan kulüpler doğrudan Foruma bağlı olacak bu şu demek oluyor, forumda banlı olan birisi kulüplerde aktiflik sağlayamaz ve Forum hiyerarşisi kulüplerde aynen geçerli olacaktır, Kulüplerde yaptığınız hatalar sizlerin Forum kariyerinize etki edebilir.

Mevut Kulüpler Hiyerarşisi
Kulüpler Genel Sorumlusu > Genel Sorumlu Yardımcısı > Kulüp Lideri > Kulüp Lider Yardımcısı

Kurallar Hakkında

Kurallarımızda oynamalar yaptık, artık daha sert bir kulüpler ortamı sizi bekliyor ancak bu sistem sizi sıcak ve samimi ortamımızdan kopartmayacak merak etmeyin aksine kurallar içinde saygı ve sevgi ortamı korunsun istiyoruz.

Tüm bu gelişmeler haricinde birşey olursa konu güncellenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.