Yeni Nesil Madencilik

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
logo%402x.png

Herkese merhaba. Sizlere yeni nesil madencilik olan CryptoTab Mining' ten bahsedeceğim.

CryptoTab Browser Nedir?

CryptoTab Browser bir web tarayıcısıdır. Bu tarayıcı sayesinde bilgisayarınızın gücüne göre bitcoin kazanıyorsunuz. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızı açık bırakabildiğiniz kadar açık bırakmanızdır. Eğer bu tarayıcıyı size vereceğim linkten indirirseniz madencilik havuzumuza katılmış olursunuz ve bu sayede daha fazla kazanabilirsiniz.

Bilgisayarım Kapalı Olsa Bile Kazanacak Mıyım?

Hayır bilgisayarınızı kapattığınız veya mining gücünü kapattığınız zaman kazanımınız duracaktır.

Çok Fazla Güç Kullanıyor Mu?

O kadar gelişmiş bir tarayıcıdır ki bu tarayıcı ile bilgisayarınızın mining için kullanacağı gücü bile ayarlayabilirsiniz. Mesela oyun oynayacağınız zaman gücü azaltırsınız bu sayede daha fazla verim alırsınız. Akşam yatacağınız zaman gücü tamamen açarsınız. Bu tamamen sizin kontrolünüzdedir.

Parayı Nasıl Çekebilirim?

Kazandığınız bitcoini öncelikle herhangi bir para birimine çevirmeniz gerekmektedir. Bunun için internette biraz araştırma yaparsanız sizin için en iyi kripto para cüzdanını bulabilirsiniz. Kripto para cüzdanına başvurduktan sonra paranızı bu cüzdana aktarabilirsiniz.

CryptoTab Browser' ı Nereden Temin Edebilirim?

BURAYA TIKLAYARAK indirebilirsiniz. Kurulum işleminin ardından kayıt olarak madenciliğe başlamış sayılırsınız.

0

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,313
22
bu arkadaşın yaptığı gibi referansınızla bu tarayıcının reklamını yapıp aktif madenci sayınızı arttırırsanız iyi bir madencilik yöntemi

dostum sana da tavsiyem btc ad networkler var oralara bi miktar ödeyip reklamını orda yap burdan gelecek madenci bi işine yaramaz max 1-2 hafta 3 tane falan madencin olur sonra onlar da siler tarayıcıyı

reklamı yaparken indiren kişinin de reklam yapması gerektiğini belirterek reklam yapmalısın çok etkileşim değil az ama aktif etkileşim toplaman gerekiyor bu tarayıcıda

reklam stratejimi çok akıllıca kurarsan finansal zenginliğini kazanabilirsin şahsen bana sorarsan böyle reklam yapan birinin başarabileceğini sanmıyorum zamanını boşa harcama.

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,413
10
valla kardeşim bu gece hiç uyumadım ortalama 2 saat açık bıraktım 0,00020 abd doları kazandım karlı iş

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
bu arkadaşın yaptığı gibi referansınızla bu tarayıcının reklamını yapıp aktif madenci sayınızı arttırırsanız iyi bir madencilik yöntemi

dostum sana da tavsiyem btc ad networkler var oralara bi miktar ödeyip reklamını orda yap burdan gelecek madenci bi işine yaramaz max 1-2 hafta 3 tane falan madencin olur sonra onlar da siler tarayıcıyı

reklamı yaparken indiren kişinin de reklam yapması gerektiğini belirterek reklam yapmalısın çok etkileşim değil az ama aktif etkileşim toplaman gerekiyor bu tarayıcıda

reklam stratejimi çok akıllıca kurarsan finansal zenginliğini kazanabilirsin şahsen bana sorarsan böyle reklam yapan birinin başarabileceğini sanmıyorum zamanını boşa harcama.

Hocam çok akıllıca reklam stratejin için teşekkür ederim. Bunu uygularsam milyoner olacağıma inanıyorum. Bölüm neydi acaba senin ? :gülenyüz
Edit: udemy' de Bitcoin ile ilgili kurslar vermekteyim. Emin ol senin bilginin 10 katından fazlası bende var. Bu nedenle böyle şeylerle yorma kendini :)

Son düzenleme:

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,313
22
Hocam çok akıllıca reklam stratejin için teşekkür ederim. Bunu uygularsam milyoner olacağıma inanıyorum. Bölüm neydi acaba senin ? :gülenyüz
Edit: udemy' de Bitcoin ile ilgili kurslar vermekteyim. Emin ol senin bilginin 10 katından fazlası bende var. Bu nedenle böyle şeylerle yorma kendini :)
udemy'de ders veriyorsun ne güzel başarılar dilerim herkes artık kurs açmaya başladı.

benim bölümüm yok hayatımı bitcoin madenciliğinden(senin bildiğin türünden değil) borsadan,danışmanlıktan youtube'dan shopify amazon internetden para kazanabileceğimi gördüğüm her yerde varım ben.
benim uzmanlaştığım bir bölümüm yok kusura bakma dostum keyfimin kahyasıyım :)) ha illa bir bölüm istersen satranç diyelim.

bu arada dediklerim seni aşağılamak için değildi sadece bilgilendirme içindi cryptotab'da 6.5-9.2k aktif madencim var reklam stratejisi iyi olan biri için bir maden ancak benim tahminlerime göre bonus sistemleri 6-7 yıl daha anca dayanabilir.

herneyse kolay gelsin.

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
udemy'de ders veriyorsun ne güzel başarılar dilerim herkes artık kurs açmaya başladı.

benim bölümüm yok hayatımı bitcoin madenciliğinden(senin bildiğin türünden değil) borsadan,danışmanlıktan youtube'dan shopify amazon internetden para kazanabileceğimi gördüğüm her yerde varım ben.
benim uzmanlaştığım bir bölümüm yok kusura bakma dostum keyfimin kahyasıyım :)) ha illa bir bölüm istersen satranç diyelim.

bu arada dediklerim seni aşağılamak için değildi sadece bilgilendirme içindi cryptotab'da 6.5-9.2k aktif madencim var reklam stratejisi iyi olan biri için bir maden ancak benim tahminlerime göre bonus sistemleri 6-7 yıl daha anca dayanabilir.

herneyse kolay gelsin.

Sana da hocam.

bizimdurak

Üye
8 Ocak 2017
156
0
rasgele cevap hazır cevap yazmıyorum bu browser bos iş ninecash bundan daha kazanclı crypto tab browser referanslı olan bir sistem öbür türlü kazanc yok denilcek kadar az

düzeltme ismi nicehash.com dün acık kalan i3.işlemi 7 nesil cihazın bügün 0.00001182 BTC yatırmıs günlük

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.