yeni njrat server fudlama (1/40)

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
Arkadaşlar herkeze selam. Bugün sizlere njrat serverini fudlamayı
göstereceğim. Dün de yine njrat serverini fudlamayı göstermiştim.

bugün farklı bir yöntem ile njrat serverini fudlayacağız. Bunun için
visual studio programını kullanacağız. Video da benim kullandığım

visual studio 2012 ultimate sürümüdür. sizde eğerki bilgisayarınıza
visual studio programını kurmadıysanız , benimkinin aynısını

kurmanızı tavsiye ederim. çünki herşey aynı olursa çok daha çabuk
bu işi yapabilirsiniz. Umarım hoşunuza gider.

Not= arkadaşlarr bu konuyu açarken , konu başlığının yanına 1/40 yazdım. normal de videoda 2/40 çıkıyor. fakat video'yu yayınladık dan sonra şüphelendiğim bir konunun üzerine gittim ve haklı olduğumu gördüm. bu videoda 2 site de virüs taraması yaptım. jotti de hepsi temiz çıktı. jotti de fport adındaki antivirüs programı oluşturduğumuz server de hiçbirşey bulamadı. fakat virscan sitesinde tarama yaptığımda 2/40 çıktı . 2 tane virüslü bulan antivirüs programlarında birisi fprot programıdır. jotti de temiz çıkıyor ama virscan da virüslü çıkıyor. video'yu yayınladıkdan sonra şüphelerim üzerine me-ta-defender sitesinde de tarama yaptım. oraasıda jotti gibi fport antivirüs programının tarama sonucunu temiz gösterdi. daha sonra virscan sitesindeki fport antivirüs programının sonucunun gerçeği yansıtmadığını anladım. nezaman tarama yapsam bütün sitelerdekii fport tarama sonnucu temiz çıkıyor, bir tek virscan sitesindeki fport virüslü çıkıyor.bu yüzden bu konuyu açarken 1/40 yazdım konu başlığının yanına....

bir diğer konu, bu tür programları virüstotal da taratmayınız. bakın bazı kişiler programlara rar pass koymam konusunda ısrarcı oldular. bazıları bu sitede bazılarıda youtube da, fakat ben yinede bugün kullanacağımız programlara rar pass koymuyorum.. yanlız yeni bir video daha çektim.onu daha demin youtube kanalıma attım ve onun virüs tarama sonucu 0/40. fakat o videoda kullanacağımız programlara md5 rar pass attım. yarın o konuyudda paylaşacağım. 2 konuyu aynı gün paylaşmaya gerek yoktur. inşallah yarın onuda paylaşacağım....

programın indirme linki : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

virüs total : https://www.virustotal.com/#/file/d...692407b1616d4185e38892fe6ef991719cb/detection

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=9Ag9eocajfo"]https://www.youtube.com/watch?v=9Ag9eocajfo[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
Dostum Dier Ratlarda Deneme Yaptinmi

Yoksa Sadece Njratda Mı Çalışıyor ?

njrat ile yapmamın sebebi, njratın net dili ile yazılmış olmasındandır. diğer ratlar net dili ile yazılmış ise onlardada denenebilir ama sonucu ne olur bilemiyorum. mesala darkcomet de olmaz.

Son düzenleme:

Prolayt

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
390
0
Bu Server Fudlanmamış Udlanmıştır.Birde Scantime Kısaca Sadece Görsel Ud Diyelim.

berkelmas

Üye
18 Nis 2015
247
0
dostum zaten asıl mesele şu ki orada ki scannerlerin hiç biri bir işe yaramıyor bir kaç tanesi dışında artık kimse de gidip antivirüs porgramına para ödemiyor niye diyeceksin çünkü genel olarak bilgisayarlar windows 10 a güncellendiği için artık windows defendir yerli oluyor bu fudlama işlemi windows defenderde maalesef bir işe yaramıyor yani istediğiniz kadar fudlayın windows defendir cripto kodu çözüyor bunu aşabilrseniz on numara olur bir yolu var tabii ki ama bu çok ileri düzey bir seviye

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
dostum zaten asıl mesele şu ki orada ki scannerlerin hiç biri bir işe yaramıyor bir kaç tanesi dışında artık kimse de gidip antivirüs porgramına para ödemiyor niye diyeceksin çünkü genel olarak bilgisayarlar windows 10 a güncellendiği için artık windows defendir yerli oluyor bu fudlama işlemi windows defenderde maalesef bir işe yaramıyor yani istediğiniz kadar fudlayın windows defendir cripto kodu çözüyor bunu aşabilrseniz on numara olur bir yolu var tabii ki ama bu çok ileri düzey bir seviye

sen trojan oluşturduktan sonra , o trojanı windows defenderi kapatacak şekilde düzenleyeceksin. kurban trojanı açtığında anında windows defender kapanacak ve bilgisayar yeniiden başlayacak. bilgisayar tekrar açıldığında windows defender tamamen kapanmış olacak. benim videolarıma bakarsan bunu nasıl yapacağını öğrenebilirsin. meterpreter tek tıklama ile kalıcı olma adlı video yu izle ne demek istediğimi anlayacaksın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.