Yeni Oyunum Nasıl olmuş?

Novruzz121

Üye
13 Mar 2022
57
11
Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce "Run Ninjas" isminde yeni bir oyun çıkardım.Bir çok kişi beğendi burada yayınlayarak sizlerinde fikirlerin almak istedim.Sizce içine yeni neler kata bilirim?Yeni neler ekliye ve ya çıkara bilirim?Neleri kötü olmuş?Neleri iyi olmuş?Fikirleriniz benim için çok önemli.Bu sektöre yeni girdim.Sizce iyi bir oyun yapa bilmişmiyim?
Oyun Linki:

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
921
647
Uzayda1yer
Eline sağlık,
henüz yükleyip denemedim oyunu ama güzel gözüküyor ve mobil halini de görmek isterim
bide hangi programlama dili ile yazdın merak ettim de ?

SanDiess

Yeni üye
29 Ağu 2022
11
3
Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce "Run Ninjas" isminde yeni bir oyun çıkardım.Bir çok kişi beğendi burada yayınlayarak sizlerinde fikirlerin almak istedim.Sizce içine yeni neler kata bilirim?Yeni neler ekliye ve ya çıkara bilirim?Neleri kötü olmuş?Neleri iyi olmuş?Fikirleriniz benim için çok önemli.Bu sektöre yeni girdim.Sizce iyi bir oyun yapa bilmişmiyim?
Oyun Linki:
bu ninja hazır değilmi grafik tasarım dersinde hoca vermişti eğer telif hakkı varsa google playde yayınlamadan önce düşün

Rocemis

Üye
24 May 2022
145
52
Oyun Linki:
iyi yapmissin ama parkurdaki engellere yenisini ekleyebilirsin

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,866
770
28
Oyun Linki:
Deniycem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.