Yeni THT İşletim Sistemi HackOS v1.0

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
Selamun Aleyküm THT'liler bugün yaptığım işletim sistemini tanıtacağım hepinizin başlığı görünce aklında soru işaretleri olduğunu biliyorum ben böyle birşey görsem bende şaşırırım sanal makine (virtualbox vs.) gerektirmez .exe uzantılıdır ve v1.0 olduğu için hatalar bulunuyor bana anlatırsanız hataları sevinirim ve bayadır uğraşıyorum rar dosyasını açmadan önce ordaki metin belgesini okuyunuz sizlere şimdiden teşekkürler

İndirme Linki:

VirüsTotal: VirusTotal

NOT: Bende anlamadım virüstotalde 9 tane antivirüs virüs var diye tespit etmiş ?!

Space hacker

Yeni üye
11 Kas 2021
36
8
Vir
Selamun Aleyküm THT'liler bugün yaptığım işletim sistemini tanıtacağım hepinizin başlığı görünce aklında soru işaretleri olduğunu biliyorum ben böyle birşey görsem bende şaşırırım sanal makine (virtualbox vs.) gerektirmez .exe uzantılıdır ve v1.0 olduğu için hatalar bulunuyor bana anlatırsanız hataları sevinirim ve bayadır uğraşıyorum rar dosyasını açmadan önce ordaki metin belgesini okuyunuz sizlere şimdiden teşekkürler

İndirme Linki:

NOT: Bende anlamadım virüstotalde 9 tane antivirüs virüs var diye tespit etmiş ?!
Virüs total de virüs tespit ettiyse kesin virüs vardır o dosya da

MRRE

Üye
1 Tem 2018
156
19
Hangi dille yazdın? Program nasıl bir şey? Neden 55 kb? 9 virüs ve hepsi trojan gösteriyor?

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

İndirme Linki:

p83t63i.PNG

Bunu indirenin vay haline...
Trojanlar halay çekiyor 😂😂😂

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
keşke bir kaç tane fotoğrafla detaylandırsaydın
olur fotoğraflar
dvob21q.PNG

Valla inşallah yoktur. Orda ben birde @xeax yokda.;)
Yahu virus totalin özelliği o birsürü antivürüs programı tarar sonuçları gösterir.
şimdi o çıkan sonuçlar yalanmı?
şunu söyleyeceğim indirin açın herhangi bir trojan,keylogger veya bir virüs tespit ederseniz cidden beni şikayet edin hatta bir virüs çıkarsa cidden hesabımı kapatacağım. ben bat ile yaptım ve bat to exe converter ile exe ye çevirdim belki ondan dolayı virüs tespit ediyordur

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,256
localhost/admin.php
system32 ping dosyasını çalıştırdığın için virüs algılıyor.
Onun haricinde yeni malware trojan tipleri fake instagram logini gibi vb şekilde şifre hırsızlığı yapıyor ve seninkinide o yönden güvensiz buldukları için 9 adet trojan gelmiş.
Emeği iki saniyede hiç etmeyin!
Ayrıca bat ile olmaz bu iş c#'a yönelmelisin. Emeğine sağlık

denizkalma

Katılımcı Üye
14 Ocak 2021
976
264
McAfee bitdefender felan görmüş ama boyutu küçük oldugu için false alfilamiış diğer geriside çöp sıkıntı yok açın

METE _HAN

Katılımcı Üye
16 Eyl 2021
895
565
root💀kali

İndirme Linki:

Ürettiğin Yazılımdan Sen Sorumlusun Dostum..!

Asilyums

Üye
7 Kas 2021
99
47
Anonim

İndirme Linki:

Güzel 9 tane trojen tespit edildi. Ayrıca dosya boyutundanda anlayacağımız üzere virüslü bi dosya :)

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
p83t63i.PNG

Bunu indirenin vay haline...
Trojanlar halay çekiyor 😂😂😂

ders 1 virustotal'e güvenme: incelemesini yapacaksan oradaki antivirüslere değil relations kısmına bakacaksın bu arkadaş bir yere dosya bırakıyor mu bir işlevi var mı kime ne zararı var ?
ders 2 - alternatif virüs testlerini KENDİN yap: evet buradaki olayımız belki daha teknik ama en azından yapılmış bir emek içeren şeye direkt vt bakıp "icinde ben yokum sadece asdasdasdasd" yazmazsın. Bunu nasıl yaparsın ? efendi gibi ilk önce hangi dilde yazıldığını öğrenirsin (DIE programı veyahut alternatif bir app kullanılabilir) ona göre tepki verip ilerleyebilirsin. veyahut efendi gibi "kardeşim benim yeteneğim yok öyle inceleyemem sadece vt bakıp geçerim" diye düşünüyorsan hayır bunu yapmayacaksın app.any.run sitesine gir üyelik aç uygulamayı yükle tebrikler artık programın nereye ne bilgisi gönderdiğini nereye hangi exe'yi dropladığını nereye bağlantı açtığını reg'e ne kaydettiği gibi ıbığını zıbığını görebileceğin bir sistem.

ve artık lütfen bakın ayaklarınıza kapanıcam artık lütfen vt'ye bakıp virüs demeyin dünyada en kolay şey vt'yi kandırmaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.