Yeni Üyeler Kulübü - ALIMLAR AÇIK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,975
Dinlenmede.
Bana göre ot* bö*ek klüp açmak çok saçma bu emekleri daha faydalı şeylere harcasaniz bide bu klüp işine biraz randiman zorluklar getirin.

Klübü açmak isteyen yazılı bir metne bakarak degilde izin veren yöneticinin ruh haline göre açılıyor olmasida saçma.

Bunu ben bir adminlerle görüşüm

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,295
1,291
K E R K Ü K
Bana göre ot* bö*ek klüp açmak çok saçma bu emekleri daha faydalı şeylere harcasaniz bide bu klüp işine biraz randiman zorluklar getirin.

Klübü açmak isteyen yazılı bir metne bakarak degilde izin veren yöneticinin ruh haline göre açılıyor olmasida saçma.

Bunu ben bir adminlerle görüşüm
kimse ruh haline göre kulüp açıp kapatmıyor, daha 2 ay önce aynı kulübe böyle bir kulübün olması güzel yazmışken bu gün böyle bir eleştiri ile gelmeniz hiç yapıcı değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.